Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Fiber Platin Paketler Kampanyası / 89,00TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

12.09.2018
95
Turkcell / Fiber Platin Paketler Kampanyası / 89,00TL

Turkcell ev internet servisine, Turkcell Fiber Platin Paketler serisi ile ışık hızında devam ediyor.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyasında yok yok sınırsız video izleme imkanı, istediğin kadar dizi izleme, beyaz perdeden sonra hız kesmeden dilediğin filmi izleme ayrıcalıkları cezbedici ışık hızında internet ile sizlerle. Kota derdini düşünmeden ışık hızında sınırsız video izleme keyfi özgürce, duraklamadan yüzünüzü gülümsetiyor.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası ile paketinizin hızı ay başında ne ise, ay ortasında ve ay sonunda aynı hızda hizmetinizde. Işık hızında internet olarak herhangi bir kullanıma bağlı olarak hızında düşme olmadan işlemlerinize aynı hızda devam edebilirsiniz.

Turkcell Fiber Platin Paketler Kampanyası olarak kullanmakta olduğunuz, internet hizmetinizi sunan servis sağlayıcınızın, size yansıttığı kampanya iptal bedelini karşılamaktayız. Evinize kadar modeminizi getirip, herhangi bir ücret ödemeden işlemlerinizi  gerçekleştiririz.

Kampanya Avantajları

 • Fiber Platin Paketlerde Adil Kullanım Koşulları uygulanmamaktadır. Ev Internetini sınırlara takılmadan özgürce kullanabilirsiniz.​
 • Turkcell fiberle videolar, diziler, filmler ışık hızında evinizde! Üstelik kota derdi yok. Işık hızında internet ve sınırsız video izleme keyfi var! ​
 • Fiber Platin Paketinizin hızı ay başında neyse ay içerisinde de aynı hız devam eder. Herhangi bir kullanıma bağlı hız düşümü mevcut değildir.
 • Fatura sürprizi yok, kampanya fiyatımız net!
 • Mevcut internet hizmetinizi sunan internet servis sağlayıcınızın size yansıttığı kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz.
 • Eve kadar ​modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

 

Taahhütlü Taahhütsüz
25 Mbps Platin Paket Limitsiz : 89,00TL 25 Mbps Platin Paket Limitsiz : 229,00TL
35 Mbps Platin Paket Limitsiz : 139,00TL 35 Mbps Platin Paket Limitsiz : 289,00TL
50 Mbps Platin Paket Limitsiz : 169,00TL 50 Mbps Platin Paket Limitsiz : 339,00TL
100 Mbps Platin Paket Limitsiz : 299,00TL 100 Mbps Platin Paket Limitsiz : 449,00TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 25 Nisan 2017 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​ sunmaktadır.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline (KİB) dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 7 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya içerisindeki Fiber Platin Paketler Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.