Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası – 84,90TL


22.11.2020
645
Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası – 84,90TL

Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyası ev interneti tarifesinin keyfini çıkarmaya hazır olun. Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyası 15Mbps net hız ile gerçek limitsiz internete doyamayacaksınız. Birde kampanyaya dahil olan müşterilerimize ilk ay geçerli 100Mbps hız hediye!

Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyasında limitsiz internetin tadını doyasıya çıkartın. Turkcell Fibere Giriş Paket  Kampanyasında bir ev internetinden beklediğiniz tüm özellikleri bukubailirsiniz. Hatta ev internetinden beklediğinizden de fazlası diyebiliriz. Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyasından yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.

Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyasına katılım talebinizi alıyoruz daha sonra modeminizi evinize kadar gelip kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz. Üstelik kurulum ve aktivasyonunuzu ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Modem kullanımı kampanya fiyatına dahildir.

Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyası, fiber internet altyapısında, bilgiyi ışık ile aktaran fiber optik kablolar kullanılır. Bu sayede, çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi sağlar.

Taahhütlü İlk 12 Ay : 84,90TL

Taahhütlü Son 12 Ay : 94,90TL

Hız Kota 12 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı
24 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı
15 Mbps Limitsiz 89,90 TL İlk 12 ay 84,90TL,

ikinci 12 ay 94,90 TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 06 Ocak 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
  • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
  • Kampanyanın seçimizie göre 12 ay ya da 24 ay taahhütlü versiyonları mevcuttur.
  • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
  • Kampanyanızın aktiflenmesinden itibaren bir ay geçerli olmak üzere 100 Mbps hız özelliğine sahip Turbo İndir paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir ay sonunda ücretsiz tanımlanan Turbo İndir paketi iptal olur ve  paketinizin hızından hizmet almaya devam edersiniz.
  • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.