(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2328291454811068", enable_page_level_ads: true });
Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası – 89,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,75
Loading...

26.01.2019
280
Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası – 89,90TL

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası ile evde ve cepte internete doyamayacaksınız. Öyle ki Turkcell Fiber evde internetten şimdide cebinize taşan kampanyası ile sizlerle. Kampanyaya gelip sadece 12 ay kalma sözü veren herkese Turkcell cep mobil hattınıza toplam 24 GB Bedava İnternet hediye ediyor. Hediyesi sadece cepten Bedava İnternet ile sınırlı değil kampanyaya katılım sağladığınızda evde internette ilk ay 100 Mbps hız İnternette Bedava hediyesiyle birlikte geliyor. Birde Platinum ayrıcalıkları yanında sizlerle!

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyasına dahil olanlar ayrıcalıklarda sınır tanımıyor. Hemen BiP uygulamasından Turkcell Fiber Kanalını takip edin! Kampanyaya katılımınız ile birlikte size gönderilecek kampanya kodunuzu bu kanaldan ileterek Turkcell bireysel mobil hatlarınızda geçerli 12 ay boyunca her ay 2GB toplamda 24GB cepten internet paketine sahip olun.

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası sadece evde ve cepte internet ile sınırlı kalmayıp yanında keyfini çıkarabileceğiniz bir sürü uygulama ile birlikte siz değerli kullanıcılarına sunuluyor. Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası ile evinizde limitsiz fiber internet keyfi ile birlikte fizy’le müzikleri dinlemenin, TV+ ‘la filmleri izlemenin, BiP‘le mesajlaşma ve konuşmanın, lifebox’la anılarınızı yüklemenin, Dergilik’le en iyi dergileri okumanın tadını çıkarın.

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası ile birlikte Platinum ayrıcalıkları sizleri bekliyor. Turkcell’li müşterilerimize özel hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyasına gelen müşterilerimize Paycell Kart‘a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor!  Sizde hemen başvurunuzu yapın, kurulumunuzu en fazla 2 gün içinde gerçekleştirelim. Üstelik kurulum ve aktivasyon işlemini ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Modem kullanımı kampanya fiyatına dahildir.

Kampanyanın Sağladığı Faydalar aşağıdaki gibidir.

12 Ay Boyunca Her Ay Cepten 2 GB Mobil İnternet, Toplamda 24 GB Bedava İnternet,

Evde İlk Ay Geçerli 100 Mbps Bağlantı Hızı Bedava,

fizy’le müzik dinle,

TV+ ‘la filmleri, dizileri izle,

BiP’le mesajlaşma ve konuşma,

lifebox’la anılarını yükle,

Dergilik’le en iyi dergileri okuyun.

Turkcell Platinum Ayrıcalıkları da Sizleri Bekliyor.

Paycell kart’a özel 50 TL değerinde hediye! 

Kampanyaya gelen müşterilerimiz Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye kazanıyor!

Kampanyaya Katılım İçin

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti dâhildir.
 • Kampanya 15 Ocak 2019 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulmaktadır.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında 12 ay sözünüze aylık 2GB Turkcell mobil internet paketi 12 ay boyunca her ay hediye olarak sunulmaktadır. Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler kampanyasının, kurulumdan veya kampanya değişikliğinden sonra aktiflenmesiyle birlikte Turkcell Superonline sistemlerinde tanımlı iletişim (cep telefonu) numaranıza kısa mesaj ile bir adet “kampanya kodu” iletilir. Turkcell bireysel ön ödemeli / faturalı hattınız ile BiP uygulaması indirmeniz kampanya kodunu aldığınız kısa mesajdaki linke tıklayarak veya BiP’teki “Keşfet” bölümündeki “Turkcell Fiber” kanalını takip ederek menüdeki “Evden Cebe Taşan Kampanya” bölümüne girip kampanya kodunuzu  iletmeniz gerekmektedir. Kampanya kodunuzu 31.05.2019 tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir. Bu tarihten sonra iletilen kodlar geçersiz sayılır. Mobil internet paket katılım koşullarınızın uygun olması halinde Turkcell mobil hattınıza faydanız tanımlanır. Kampanya kapsamındaki faydaların size sunulabilmesi için ilettiğiniz bilgileriniz işlenip, iş ortakları ile paylaşılır. Kampanya kodu aynı aboneliğe sadece 1 kere verilir. Kodun kullanımına, güvenliğine ve gizliliğine ait sorumluluk müşteriye aittir.
 • Kampanyanızın aktiflenmesinden itibaren bir ay geçerli olmak üzere 100 Mbps hız özelliğine sahip Turbo İndir paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir ay sonunda ücretsiz tanımlanan Turbo İndir paketi iptal olur ve  paketinizin hızından hizmet almaya devam edersiniz.
 • Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye!
 • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcısı müşterilerimiz bu kampanya kapsamında Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler. 25 Mbps Süper Paket müşterilerimiz 31.03.2019 tarihine kadar yararlanabilir.
 • Kampanyanızın aktiflenmesinden itibaren bir ay geçerli olmak üzere 100 Mbps hız özelliğine sahip Turbo İndir paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir ay sonunda ücretsiz tanımlanan Turbo İndir paketi iptal olur ve  paketinizin hızından hizmet almaya devam edersiniz.
 • Kampanyadan yararlanan yeni fiber müşteriler için kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dâhil 120 TL, tüm müşteriler için tüm vergiler dahil 360TL Turkcell mobil internet bedeli taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya iptal Bedeline dâhildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, vergiler dâhil 300 TL modem ücreti kullanıcıya fatura edilir.
 • Kampanya içerisinde sunulan paketler Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.