Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Evden Cebe Taşan Kablo İnternet Kampanyası – 79,90TL


21.06.2020
638
Turkcell Evden Cebe Taşan Kablo İnternet Kampanyası – 79,90TL

Turkcell Evden Cebe Taşan Kablo İnternet Kampanyası ile evde ve cepte internete doyamayacaksınız. Öyle ki Turkcell  evde internetten şimdide cebinize taşan kampanyası ile sizlerle. Kampanyaya gelip sadece 12 ay kalma sözü veren herkese Turkcell cep mobil hattınıza toplam 24 GB Bedava İnternet hediye ediyor. Hediyesi sadece cepten Bedava İnternet ile sınırlı değil kampanyaya katılım sağladığınızda evde internette ilk ay 100 Mbps hız İnternette Bedava hediyesiyle birlikte geliyor.

Turkcell Evden Cebe Taşan Kablo İnternet Kampanyasına dahil olanlar ayrıcalıklarda sınır tanımıyor. Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası Turkcell Kablo İnternet şimdi de evinizden cebinize taşıyor. 20 Mbps’ye kadar hız ile sadece 12 ay sözünüze her ay 2 GB toplamda 24 GB Turkcell cepten internet hediye! Üstelik aktivasyon, modem kullanım bedeli ve evde kurulum dahil!

 • Kampanya kapsamındaki Kablo İnternet Paketlerinde Adil Kullanım Kotası uygulanmamaktadır. Üstelik 12 ay sözünüze Ev Internetinizi sınırlara takılmadan özgürce kullanabilirsiniz.
 • Paketinizin hızı ay başında neyse ay içerisinde de aynı hız devam eder. Herhangi bir kullanıma bağlı hız düşümü mevcut değildir.
 • Her ay 2 GB toplamda 24 GB Turkcell mobil internet fırsatını kaçırma!
 • Fatura sürprizi yok, kampanya fiyatımız net!
 • Eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, evde ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanyaya Katılım İçin

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 01 Nisan 2019 – 01 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan tesis adresinde Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısı bulunan, yeni veya mevcut bireysel, T.C. uyruklu Turkcell kablo internet aboneleri yararlanabilmektedir.
  Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak illerinde kablo internet altyapısı kapsamında Turkcell Superonline kablo internet hizmeti sunulabilmektedir.
 • Turkcell mobil internet paketinden yararlanabilmek için, iletişim numaranıza iletilen “kampanya kodunuzu” sadece Turkcell bireysel aktif* ön ödemeli ya da faturalı ses hatları için kullanabilirsiniz.
 • Hat aktiflik tanımı: Ön ödemeli hatlarda TL yüklemesi anlamına gelmektedir. Faturalı hatlar için hattın açık olması yeterlidir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Kampanya kapsamında 12 ay sözünüze aylık 2 GB Turkcell mobil internet paketi 12 ay boyunca her ay hediye olarak sunulmaktadır.
 • Kampanyanın kablo internet hizmetinin kurulumdan veya kampanya değişikliğinden sonra aktiflenmesiyle birlikte Turkcell Superonline sistemlerinde tanımlı iletişim (cep telefonu) numaranıza kısa mesaj ile bir adet “kampanya kodu” iletilir. Turkcell bireysel ön ödemeli / faturalı hattınız ile BiP uygulaması indirmeniz kampanya kodunu aldığınız kısa mesajdaki linke tıklayarak veya BiP’teki “Keşfet” bölümündeki “Turkcell Evde” kanalını takip ederek menüdeki “Evden Cebe Taşan Kampanya” bölümüne girip kampanya kodunuzu iletmeniz gerekmektedir. Kampanya kodunuzu 30.06.2020 tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir. Bu tarihten sonra iletilen kodlar geçersiz sayılır. Mobil internet paket katılım koşullarınızın uygun olması halinde Turkcell mobil hattınıza faydanız tanımlanır. Kampanya kapsamındaki faydaların size sunulabilmesi için ilettiğiniz bilgileriniz işlenip, iş ortakları ile paylaşılır.
 • Kampanya kodu aynı aboneliğe sadece 1 kere verilir. Kodun kullanımına, güvenliğine ve gizliliğine ait sorumluluk müşteriye aittir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.