Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası – 59,90TL


07.08.2019
524
Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası – 59,90TL

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası evinde de Turkcell kalitesinde internet isteyen müşterilerimiz için hazırlanmıştır. Türkiye’nin en kaliteli operatörü artık ev ortamında sunulan internet kampanyaları ile alıştığınız kalite artık evinizde de var. Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası ile tüm evler kaliteli internet ile tanışma fırsatı bulabileceklerdir.

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası ile evlerde internet İlk 3 Ay boyunca 59,90TL olarak sunulmaktadır. Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası ile sonraki 9 Ay boyunca Limitsiz İnternet kampanyası 89,90TL olarak fiyatlandırılacaktır. Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası 12 ay taahhütle Adil Kullanım Kotası olmadan sunulmaktadır. Üstelik kampanyada modem kullanım bedeli fiyata dâhil, kurulum ücretsiz ve fiber hız deneyimi için ilk ay 100 Mbps Turbo indir ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyasından yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler. Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.

Kampanya adı

Fiber Avantaj Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Fiber  internet

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütlü: İlk 3 Ay 59,90TL
Taahhütlü: Sonraki 9 Ay 89,90TL
Hız AKK/ Kota Kampanya Fiyatı
15 Mbps Limitsiz

İlk 3 ay 59,90 TL

Son 9 ay 89,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 25 Haziran 2019 – 01 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanyanızın aktiflenmesinden itibaren bir ay geçerli olmak üzere 100 Mbps hız özelliğine sahip Turbo İndir paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir ay sonunda ücretsiz tanımlanan Turbo İndir paketi iptal olur ve  paketinizin hızından hizmet almaya devam edersiniz.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dâhil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya iptal bedeline dâhildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dâhil 300 TL modem ücretini fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 250 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.