Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Fiber 100 Mbps Limitsiz Hız Şenliği Kampanyası – 129,90TL


06.01.2021
110
Turkcell Fiber 100 Mbps Limitsiz Hız Şenliği Kampanyası – 129,90TL

Turkcell Fiber 100 Mbps Limitsiz Hız Şenliği Kampanyası ile evden internet hızında şenlik gösteren avantajlı ev interneti sizleri bekliyor. Turkcell Fiber internette 100 Mbps hızına ulaşan paketiyle birlikte internet, hızına inanamayacağınız bir kampanya siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Turkcell Fiber internete gelerek abonelik başlatan ve kampanyada 12 ay taahhütte bulunan herkes faydalanabilecektir. Turkcell Fiber Hız Şenliği kampanyasına gelerek taahhütte bulunan abonelerimiz paket hızına kendileri dahi fark edeceklerdir.

Turkcell Fiber 100 Mbps Limitsiz Hız Şenliği Kampanyası doğrultusunda, Turkcell Superonline aboneliği başlatan yeni abonelerimiz faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında Türkiye’nin en köklü kurumsal şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell ile cepten sunulan avantajlardan doyasıya faydalanan aboneler, artık Turkcell avantajlarından evden de faydalanmaya başlayabilecekler. Üstelik kampanya kapsamında Turkcell Platinum dünyasının ayrıcalıkları da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Turkcell Fiber 100 Mbps Hız Şenliği Kampanyasına gelerek, yeni fiber müşterisi olunması durumunda kurulum hizmet bedeli olan 400TL ve aktivasyon bedeli olan 150TL verilen taahhüt işlemi doğrultusunda aboneden alınmayacaktır. Turkcell Fiber 100 Mbps Hız Şenliği Kampanyasına gelen aboneler belirtilen avantajlardan 12 aylık taahhüt vermeleri durumunda faydalanabileceklerdir. Evinde de Turkcell ayrıcalıklarından faydalanmak ve Turkcell ev internet hızını doyasıya yaşamak isteyen herkes hemen abonelik başvurusunda bulunabilir ve sunulan ayrıcalıklardan sonuna kadar faydalanabilirler.

 • 100 Mbps Hızında Ev İnterneti

Taahhütlü 12 Ay; 129,90TL

Kampanyaya Katılmak İçin

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 04 Eylül 2020 – 01 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Kampanya 12 ay ay taahhütlü sunulmaktadır.
 • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcıları bu kampanya kapsamında Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 400 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 150 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında opsiyonel ALO (Sabit Telefon) Hizmeti sunulmadığı için numara tahsis yapılmadığından vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti kampanya da mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası – 89,90TL

Turkcell’lilere 100 Mbps Platin Paket Kampanyası – 149,90TL

Turkcell / Fiber Esnek Paket Kampanyası – 59,90TL

Turkcell Superbox Fırsatı Ev İnterneti Kampanyası – 159,90TL

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.