Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyası – 75TL


10.05.2020
693
Turkcell / Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyası – 75TL

Turkcell Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyası serinin en geniş içeriğine sahip tarifesi olmaktadır. Turkcell Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyasına gelen müşterileri için içeriği en çok kapsama sahip avantajlı bir tarife olmaktadır. Turkcell Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyası ile geniş içeriğinin sağladığı rahatlık ile dilediğiniz gibi görüşme yapabilir, dilediğiniz kadar internet ortamında sörf yapabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyasına gelen mevcut müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne kullanabileceğiniz 14 + 2 GB Cepten mobil internet kullanım hakkı mevcut olmaktadır. Paket içeriğine ek HEDİYE 2 GB kazanmak için paket yüklemenizi Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca sağlanan kullanım hakkı bu kadarla sınırlı olmayıp BİP kullanımlarınız için 5 GB internet, fizy üyeliği ve fizy kullanımında geçerli 5 GB internet ve dergilik servisi ve dergilik üyeliği kullanımında geçerli olmak üzere 5 GB internet kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Turkcell Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyası ile dilerseniz yurt dışında da kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi kullanımlarınıza ilave ödeme işlemi gerçekleştirerek yurt dışında da kullanmanız mümkün olmaktadır.

Turkcell Faturasız Uçuran 14 + 2 GB Plus Kampanyasından, Hazır Kart Üçlü Paketler kapsamında sunulan Uçuran 14 + 2 GB Plus Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Kampanya adı

Uçuran 14 + 2 GB Plus

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her yöne 1000 Dakika
Yurt İçi Her yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 14  + 2 GB
fizy Üyeliği
fizy’de Geçerli 5 GB İnternet
Bip’te geçerli 5 GB
Dergilik Servisi
Dergilikte geçerli 5 GB

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Mevcut aboneler için 75TL

Aktivasyon ve detaylar

Kampanya Kayıt

Uçuran 14 GB Plus Paketi’ni almak için UCURAN 14GB PLUS yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Uçuran 14 GB Plus Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptali

IPTAL UCURAN 14GB PLUS yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 14 GB Plus Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • 20 Eylül 2018 sonrasında fizy üyelikleri ile birlikte fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Dergilik Servisi üyeliği hakkı ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, eğer başka bir internet paketiniz yok ise 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 4 Hafta sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler  4 Hafta sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da  4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise  4 Haftalık paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden;  4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 4 Haftalık paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.