Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Süper Üçlü 1 GB Mini Paketi ( 250 DK, 500 SMS, 1 GB) – 20TL


27.02.2019
747
Turkcell / Faturasız Süper Üçlü 1 GB Mini Paketi ( 250 DK, 500 SMS, 1 GB) – 20TL

Turkcell Faturasız Süper Üçlü 1 Mini Paket tarifesi ile faturasızda Turkcell tarifelerine ek kullanım hakkı satın almak isteyenler buraya. Size özel Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Süper Üçlü 1 GB Mini Paketi ile 2 hafta boyunca 20TL’ye sevdiklerinizle tam 250 dakika konuşabilir, 1 GB internet ile doya doya internete girebilir ve 500 SMS ile mesajlaşabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Süper Üçlü 1 GB Mini Paketi müşterilerimize 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli her yöne 250 dakika, 500 SMS ve 1 GB cepten internet 20 TL’ye sunulmaktadır. Ayrıca 2 Hafta Boyunca Dergilik aboneliği ve Dergilikte geçerli 5 GB İnternetiniz de hattınızda mevcuttur. Turkcell Faturasız Süper Üçlü 1 GB Mini Paket kampanyasından, son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 29 TL olan veya son 3 ay içinde Süper Üçlü 1 GB Mini Paketi’ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan faturasız aboneler faydalanabilecektir.

Kampanya adı

Süper Üçlü 1 GB Mini Ek Paket

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

2 Hafta Yurtiçi Her Yöne 250 DK
2 Hafta Yurtiçi Her Yöne 500 SMS
2 Hafta Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet
2 Hafta Dergilik Aboneliği

2 Hafta Dergilikte Geçerli 5 GB Cep Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Faturasız  2 Haftalık 20 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

SUPER 1GB MINI yazıp 2200’a göndererek, Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden, turkcell.com.tr’den veya Hesabım’dan pakete kayıt olabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan kullanımlarınızı Dijital Operatör Uygulaması üzerinden veya KALAN yazıp 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali

IPTAL SUPER 1GB MINI yazıp 2200’e gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Süper Üçlü 1 GB Mini Paketi’nden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 29TL olan, son 3 ay içinde Süper Üçlü 1 GB Mini Paketi’ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış bireysel Hazır Kart’lı müşteriler faydalanabilir.
 • 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Paket kapsamındaki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez.
 • Paket kullanım süresi sonunda yenilenmez.
 • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirler.
 • Avantajlı Teklifler Kampanyası’ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için kullanılamaz.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş Bant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Dergilik servisinde geçerli 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paketi Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satın alan müşterilerimizin TL bakiyelerine 1,5 TL eklenecektir. Paketlerin ücretinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.