Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Rahat Fırsat 5 GB Paketi – 37,15TL


04.01.2021
955
Turkcell / Faturasız Rahat Fırsat 5 GB Paketi – 37,15TL

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 5 GB Paketi ile kaliteli operatör kullanan müşterilerimiz arasında yerini almak isteyen herkesi aramıza bekliyoruz. Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 5 GB Paketine numara taşıma ya da yeni hat alarak geçişinizi yapabilirsiniz. Ayrıca paketin özelliği gereği faturasız olarak kullanarak, faturalı gibi kullandıktan sonra ödemesini yaparsınız. Turkcell kalitesi ile tanışmak ve ayrıca Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 5 GB Paketine gelerek sunulan avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, numaranızı Turkcell Rahata taşıyarak ya da yeni hat alarak aboneliğinizi belirtilen fiyat üzerinden başlatabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 5 GB Paketine gelerek tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında faydalanmaya başlar. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir. Dakikalarınız, SMS ve internet paketleriniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Tekrarsız paket alan müşterilerimiz için paket içeriğinde yer alan Dakika, SMS ve internet faydalarınız paket süresi boyunca geçerlidir. Müşteri isteğine bağlı olarak tekrarlı veya tekrarsız şekilde paket alabilir. Rahat Tarife’ye gelerek ilgili paket tanımlanan müşterilerimiz için ilk ay otomatik tekrarlı başlar. Paket iptal edildiğinde müşterilerimiz dilediği gibi tekrarlı veya tekrarsız olarak paketlerini alabilirler. Müşterilerimiz tekrarlı paket alırsa, her ay paket yenilenir. Tekrarsız paket alan müşteriler diledikleri zaman paketlerini yenileyebilirler.

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 5 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 5 GB Mobil internet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca paket içerisinde Dergilik Servisi ve Dergilikte geçerli olmak üzere 1 GB İnternet kullanım hakkı da verilecektir. Ayrıca paketin en belirgin özelliği taahhütsüz bir şekilde kullanabilmeniz olmaktadır.

Kampanya adı

Rahat Fırsat 5 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 5 GB Mobil İnternet
Dergilik Servisi ve Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 37,15TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Numara taşıma veya yeni hat alımı ile Turkcell Rahat Tarife’ye geçiş işlemi Turkcell mağazalarından yapılabilmektedir.

Numara taşıma veya yeni hat tesisi ile faturalı diğer tarifelerden Rahat Tarife’ye geçiş işlemleri Turkcell mağazalarından yapılabilir.  Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulamamızdan yapılabilir.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Diğer faturalı tarifelere geçiş veya faturasıza geçiş için Turkcell Mağazası’na giderek iptal ettirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Rahat Fırsat 5 GB Paketi 5 GB internet, her yöne 750dk, her yöne 1000 SMS, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1GB internet içerir.
  • Paket ücreti 37,15TL‘dir.
  • Paketten 31.10.2019 tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’e numara taşıma, yeni hat alarak ile Turkcell Rahat Tarifesine gelen müşteriler yararlanabilir.
  • Ayrıca; 31.10.2019 tarihi itibarıyla son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçiş yapan bireysel müşterilerimiz de yararlanabilecektir.
    Paketten 31.10.2019 tarihi itibari ile son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelip; Hazır Kart’tan Rahat Tarife’ye geçmek isteyen müşteriler faydalanamayacaktır.
  • Paketten 31.10.2019 tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’den numara taşıma ile ayrılmış müşterilerimiz faydalanamayacaktır.
  • Ayrıca, Rahat tarifesinde 1 aydan daha uzun süredir yer alan tüm müşterilerimiz de Paketten faydalanabilecektir.
  • Paketten yararlanmak için talepte bulunan müşterilerimize koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tekrarlı olacak şekilde tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşterilerimiz paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak alabilecek şekilde tanımlatabilecektir.
  • Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere özel Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası ile pakete ek 1GB hediye edilmektedir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.