Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Rahat Fırsat 3 GB Paketi – 31,15TL


04.01.2021
1.095
Turkcell / Faturasız Rahat Fırsat 3 GB Paketi – 31,15TL

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 3 GB Paketi ile Turkcell müşterisi olmaya hazırlanın. Turkcell kalitesi ile tanışarak, Turkcell müşterisi olmak ve kalite ile tanışmak isteyen herkesi bekliyoruz. Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 3 GB Paketine gelerek sunulan avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, numaranızı Turkcell Rahata taşıyarak ya da yeni hat alarak aboneliğinizi belirtilen fiyat üzerinden başlatabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 3 GB Paketine numara taşıma veya yeni tesis ile gelen müşterilerimiz, tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında faydalanmaya başlar. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir. Bir sonraki ay tekrarlı paket alan müşterilerimiz için; dakikalarınız, SMS ve internet paketleriniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 3 GB Paketi müşteri isteğine bağlı olarak tekrarlı veya tekrarsız şekilde paket alınır. Müşterilerimiz tekrarlı paket alırsa, her ay paket yenilenir. Tekrarsız paket alan müşteriler diledikleri zaman paketlerini yenileyebilirler.

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 3 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 3 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca pakete gelen müşterilerimize özel olarak Dergilikte geçerli olmak üzere 5 GB internet kullanım hakkı verilecektir. Ayrıca paketin en belirgin özelliği taahhütsüz bir şekilde kullanabilmeniz olmaktadır.

Kampanya adı

Rahat Fırsat 3 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 3 GB Mobil İnternet
Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 31,15TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Numara taşıma veya yeni hat alımı ile Turkcell Rahat Tarife’ye geçiş işlemi Turkcell mağazalarından yapılabilmektedir.
Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları lansman tarihi itibarıyla Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya 23.05.2019 tarihi itibarıyla Dijital Operatör uygulamamızdan da yapılabilir.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Diğer faturalı tarifelere geçiş veya faturasıza geçiş için Turkcell Mağazası’na giderek iptal ettirebilirsiniz.
Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RAHAT3GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • 05.2019 tarihi itibarıyla Turkcell Rahat Tarifesi altında yurt içi her yöne 500dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 3GB internet, Dergilikte geçerli 5GB internet içeren “Rahat Fırsat 3GB Paketi” sunulacaktır.
  • Paket ücreti 31,15TL olacaktır.
  • 10.2019 tarihi itibariyle Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler de Rahat Fırsat 3GB Paketi’nden yararlanabilecektir. Son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelip, Hazır Kart’tan Rahat’a geçenler paketten yararlanamayacaktır.
  • Paketten numara taşıma ya da yeni hat alarak Turkcell Rahat Tarifesine gelen bireysel müşteriler de yararlanabilecektir. Paketten 16.05.2019 tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler de yararlanabilecektir. Paketten 16.05.2019 tarihi itibari ile son 90 günde Turkcell’den numara taşıma ile ayrılmış müşteriler faydalanamayacaktır.
  • Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere koşulları sağlaması durumunda ilk ay paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşteriler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak satın alabilir. Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir.
  • Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere özel Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası ile pakete ek 1GB hediye edilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.