Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketi – 32,15TL


28.09.2020
632
Turkcell  / Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketi – 32,15TL

Turkcell  Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketi numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Turkcell dünyasına katılmak isteyen müşterilerimiz için süper bir kampanyadır. Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketine gelen müşterilerimiz faturasız gibi kullanıp, faturalı gibi kullandıktan sonra ödeme yapabilirler. Ayrıca taahhüt yak fatura sürpriz yok. Turkcell kalitesi ile tanışmak ve ayrıca Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketine gelerek sunulan avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, numaranızı Turkcell Rahata taşıyarak ya da yeni hat alarak aboneliğinizi belirtilen fiyat üzerinden başlatabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketine gelen müşterilerimiz, tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında faydalanmaya başlar. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir. Dakikalarınız, SMS ve internet paketleriniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Tekrarsız paket alan müşterilerimiz için paket içeriğinde yer alan Dakika, SMS ve internet faydalarınız paket süresi boyunca geçerlidir. Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketine gelen müşterilerimiz, müşteri isteğine bağlı olarak tekrarlı veya tekrarsız şekilde paket alabilir. Rahat Tarife’ye gelerek ilgili paket tanımlanan müşterilerimiz için ilk ay otomatik tekrarlı başlar. Paket iptal edildiğinde müşterilerimiz dilediği gibi tekrarlı veya tekrarsız olarak paketlerini alabilirler. Müşterilerimiz tekrarlı paket alırsa, her ay paket yenilenir. Tekrarsız paket alan müşteriler diledikleri zaman paketlerini yenileyebilirler.

Turkcell Faturasız Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketine gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cepten Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olurlar.

Kampanya adı

Rahat Fırsat 1 GB Tekrarsız Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Mobil İnternet
Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 32,15TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları lansman tarihi itibarıyla Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya 23.05.2019 tarihi itibarıyla Dijital Operatör uygulamamızdan da yapılabilir.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika internet  bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Paket İptal

Diğer faturalı tarifelere geçiş veya faturasıza geçiş için Turkcell Mağazası’na giderek iptal ettirebilirsiniz.

Aylık paket iptali ve tekrarlı paket alımı iptali için IPTAL RHT1GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • 11.2019 tarihi itibariyle paket yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 19.11.2019 tarihi öncesinde paketi almış müşteriler paketi almaya devam edebilecektir.
  • 05.2019 tarihi itibarıyla Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 1GB internet,
  • Paket ücreti 32,15 TL olacaktır.
  • Paketten lansman tarihi itibarıyla yalnızca son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler yararlanabilecektir.
  • Lansman tarihi itibari ile son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler paketten yararlanamayacaktır.
  • Turkcell Rahat Tarifesine Hazır Kart’tan geçiş yoluyla gelen müşteriler geçiş tarihi itibarıyla 12 ay boyunca diledikleri zaman paketi alabilirler.
  • Turkcell Rahat Tarifesine gelen müşterilerin Paketi alabilmesi için son ödeme tarihi geçmiş faturası ve aynı TCKN altında borç nedeniyle kapalı başka Turkcell hattı olmamalıdır.
  • Turkcell Rahat Tarifesinden yararlanmak için talepte bulunan müşterilere ilk ayında paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Sonraki aylarda müşteriler paketlerini her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde ya da diledikleri zamanda aylık olarak satın alabilir. Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşteriler tekrarlı paket alımını SMS ile iptal edebilecektir.
  • Tekrarsız paket alan müşteriler SMS, Turkcell bayileri, Müşteri Hizmetleri kanallarından diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir. Online kanallardan paket alımı ise 23.05.2019 tarihi itibari ile yapılabilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.