Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Özel Üçlü 1 GB Paketi (750 DK, 1000 SMS, 1 GB) – 25TL


27.02.2019
738
Turkcell / Faturasız Özel Üçlü 1 GB Paketi (750 DK, 1000 SMS, 1 GB) – 25TL

Turkcell Faturasız Özel Üçlü 1 GB Paketi kişiye özel avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Size özel Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Özel Üçlü 1 GB Paketi ile 4 hafta boyunca 25 TL’ye sevdiklerinizle tam 750 dakika konuşabilir, 1 GB internet ile doya doya internete girebilir ve 1000 SMS ile mesajlaşabilirsiniz. Tarifenizde ki kullanım haklarınız bittiğinde ek olarak da satın alabileceğiniz bir kampanyamızdır. Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, içeriğindeki hakları 4 hafta boyunca kullanım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Özel Üçlü 1 GB Paketi kampanyasında, Yurtiçi Her Yöne 750 DK, Yurtiçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriğini 4 Hafta boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca 4 Hafta Boyunca Dergilik aboneliği ve Dergilikte geçerli 5 GB İnternetiniz de hattınızda mevcuttur.  Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Özel Üçlü 1 GB Paketi’nden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 24TL olan veya son 3 ay içinde Özel Üçlü 1 GB Paketi’ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış bireysel Hazır Kart’lı müşteriler faydalanabilir.

Kampanya adı

Özel Üçlü 1 GB Ek Paket

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

4 Hafta Yurtiçi Her Yöne 750 DK
4 Hafta Yurtiçi Her Yöne 1000 SMS
4 Hafta Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet
4 Hafta Dergilik Aboneliği

4 Hafta Dergilikte Geçerli 5 GB Cep Mobil İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Faturasız  4 Haftalık 25 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

OZEL 1GB yazıp 2200’a göndererek, Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden, turkcell.com.tr’den veya Hesabım’dan pakete kayıt olabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan kullanımlarınızı Dijital Operatör Uygulaması üzerinden veya KALAN yazıp 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali

IPTAL OZEL 1GB yazıp 2200’e gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Özel Üçlü 1 GB Paketi’nden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 24 TL olan veya son 3 ay içinde Özel Üçlü 1 GB Paketi’ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış bireysel Hazır Kart’lı müşteriler faydalanabilir.
 • 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Paket kapsamındaki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez.
 • Paket kullanım süresi sonunda yenilenmez.
 • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirler.
 • Avantajlı Teklifler Kampanyası’ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için kullanılamaz.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş Bant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Dergilik servisinde geçerli 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paketi Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satın alan müşterilerimizin TL bakiyelerine 1,5 TL eklenecektir. Paketlerin ücretinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.