Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketi – 150TL


16.01.2021
186
Turkcell / Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketi – 150TL

Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketi ile faturasız abonelerin de evlerinde internetin keyfini diledikleri gibi çıkartabilmeleri için yepyeni bir kampanya daha başlatmış bulunuyor. Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketleri ile kampanya kapsamında hazırlanmış olan Mobil Wi-Fi paketleri aboneler için oldukça uygun fiyatlardan sunulacaktır. Turkcell abonesi olan ve Faturasız paketlerini kullanan tüm abonelerin evlerinde de faydalanabilecekleri avantajlı evde faturasız internet paketleri sizleri beklemektedir. Bu kapsamda aboneler için hazırlanan avantajlı faturasız ev interneti paketlerinden bir tanesi de Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketi olmaktadır.

Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketinden, Turkcell faturasız 4.5 G kullanıcılarının faydalanabilmeleri için Dijital Operatör uygulaması, Turkcell internet sitesi hızlı işlemler menüsünü ya da kullanabilirler. Turkcell 4.5G kullanıcılarının sunulan hizmetten faydalanabilmelerinin bir diğer seçeneği de kendilerine en yakın Turkcell mağazalarından satın alma işlemi ile sahip olabileceklerdir. Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paketi için gerçekleştirilen başvuru işleminin ardından aboneler seçtikleri tarifeyi oldukça basit bir şekilde kullanmaya başlayabileceklerdir. Belirtilen kampanya sadece Turkcell faturasız aboneler için hazırlanmış olmaktadır.

Kampanya adı

Mobil Fırsat 50 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Mobil Wi-Fi 50 GB İnternet

Ücretlendirme

Turkcell Faturasız Aboneleri 150TL

Paket Kayıt

 • Paket almak için Turkcell mağazalarına bekliyoruz. Mevcut faturasız data hattı müşterilerimiz Dijital Operatör Uygulaması ve Hızlı İşlemler menüsünden Faturasız Mobil Wifi Fırsat Paketleri’ni alabilirler.

Kalan Sorgulama

 • Dijital Operatör Uygulaması’ndan ya da Turkcell Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Paket İptal

 • Paket tekrarsızdır. İptal edilmesine gerek bulunmamaktadır.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyası 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olamktadır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyası, Tüm Turkcell faturasız abonelere yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasında Turkcell faturasız aboneleri için sunulan Mobil Wi-Fi paketleri 4.5G hızında olmaktadır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyası kapsamında mobil Wi-Fi paket içerikleri oldukça avantaj sağlamaktadır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasında paket içeriğindeki kullanım haklarının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün olmamaktadır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasında paket içeriğindeki kullanım haklarının % 80’lik kısmının bitmesi durumunda bilgilendirme SMS ile yapılmaktadır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasından faydalanmakta olan Turkcell abonelerinin numara değiştirme, devir, ödeme tipinde değişiklik, numara taşıma ya da hattın kapatılması durumunda sahip olunan paket içerikleri silinecektir.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasını iptal ettiren aboneler için kalan kullanım haklarının, kullanılmasına ay sonuna kadar izin verilecektir.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasında verilen Wi-Fi paketlerinin bağlantı hızı, cihaz ve baz istasyonunun desteklemesi durumunda 300 Mbps olarak sunulacaktır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasında paket içerisinde yer alan kullanım hakları bir sonraki aya devretmez.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyasında telsiz kullanım ücreti talep edilmekte ve telsiz kullanım ücreti de aylık olarak 2,85TL olmaktadır.
 • Turkcell Faturasız Mobil Wi-Fi Fırsat 50 GB Paket Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

blank

Turkcell Bastı Kaptı Bedava Cepten İnternet Kampanyası

2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Arama Dökümü Detaylı Olarak Nasıl Çıkartılır?

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Oyununda Soruları Bil İnternet Kazan

2021 Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.