Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Lifecell Plus 6 GB + 20 GB Paketi – 55TL


30.04.2020
872
Turkcell / Faturasız Lifecell Plus 6 GB + 20 GB Paketi – 55TL

Turkcell Faturasız Lifecell Plus 6 GB + 20 GB Paketi abonelerine aradıkları tüm içerikleri beklediklerinden de fazlasını bol bol sunuyor. Turkcell Faturasız Lifecell plus 6 GB + 20 GB Paketi ile müşterileri için avantajlı fiyatlarla kullanım hakkı sağlıyor. Lifecell Faturasız Plus 6 GB + 20 GB Paketi,  içeriğinin bolluğu ve çeşitliliği ile göz dolduruyor. Birçok avantajı içinde barındıran bu üçü bir arada pakete, tüm Turkcell faturasız müşterileri 55TL karşılığında katılabiliyor.

Faturasız Lifecell Plus 6 GB + 20 GB Paketine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 100 Dk, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cep Mobil 6 GB internet kullanım hakkına sahip olabilmektedirler. Ayrıca 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet, Yaani Search’te geçerli 3 GB internet kullanabilecektir. Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Lifecell Super

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 100 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Cepten 6 GB İnternet
Bip’te Her Yöne Geçerli 1000 Bip Dakika
BiP’ten BiP’e İstediğin Kadar ara, Mesajlaş, Paylaş
Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet
fizy’de Geçerli 5 GB İnternet
TV+’ta Geçerli 5 GB İnternet
Yaani’de Geçerli 2 GB İnternet
Facebook ve Twitter’de Geçerli 2 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Aylık Paket Ücreti 55TL

Aktivasyon ve detaylar

  • Pakete Kayıt

Faturasız Lifecell Plus 6 GB paketini almak için LIFECELL PLUS 6GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak de yararlanabilirsiniz.

  • Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  • Paket İptali

IPTAL LIFECELL PLUS 6 GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Paketin geçerlilik süresi 31 Aralık 2020’dir.
  • Lifecell Plus 6 GB, yurt içi her yöne 100 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 6 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet, TV+’da geçerli 5 GB, Yaani Search’te geçerli 3 GB kullanabilecektir. Paket ücreti KDV, ÖİV dâhil 55TL’dir.
  • Paketten bireysel faturasız Turkcell aboneleri faydalanabilirler.
  • Paket, yurt içinde her yöne 30 gün geçerlidir.
  • Faturasız Lifecell Plus kampanyasına, SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak paketin aylık ücreti karşılığında yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 15 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
  • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda faturasız Lifecell Plus paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, paket POS kanalından satın alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler bu paketi – abone alımına açık olduğu sürece- POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir. Müşteri dilerse 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyasını iptal edebilir. Lifecell Plus paketleri arasında gecişte paket iptal olmayacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.