Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Lifecell Plus 4 GB + 20 GB Paketi – 45TL


30.04.2020
1.041
Turkcell / Faturasız Lifecell Plus 4 GB + 20 GB Paketi – 45TL

Turkcell Faturasız Lifecell Plus 4 GB + 20 GB Paketi  hizmet kalitesi ile ülkemizde faturasız aboneler tarafından en çok tercih edilen operatörlerin başında geliyor. Turkcell Faturasız Lifecell Plus 4 GB + 20 GB Paketi, faturasız hat tercih eden Turkcell aboneleri, SMS, konuşma ve internet çözümlerine birçok ek avantaj ile bu pakette ulaşabilirler. Turkcell Faturasız Lifecell Plus 4 GB + 20 GB Paketi birçok fırsatı içinde barındıran bu üçü bir arada pakete, tüm Turkcell faturasız müşterileri 45TL fiyat avantajı ile faydalanabilirler.

Faturasız Lifecell Plus 4 GB + 20 GB Paketine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 100 Dk, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 4 GB Cep Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olabilirler. Ayrıca 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet, Yaani Search’te geçerli 3 GB internet kullanabilecektir. Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Lifecell Plus 4 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 100 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 4GB İnternet
Bip’te Her Yöne Geçerli 1000 Bip Dakika
Bip’te Geçerli 30 GB İnternet
Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet
fizy’de Geçerli 5 GB İnternet
TV+’ta Geçerli 5 GB İnternet
Yaani’de Geçerli 2 GB İnternet
Facebook ve Twitter’de Geçerli 2 GB

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Aylık Paket Ücreti 45TL

Aktivasyon ve detaylar

  • Pakete Kayıt

Faturasız Lifecell Plus 4 GB paketini almak için LIFECELL PLUS 4GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak da faydalanabilirsiniz.

  • Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  • Paket İptali

IPTAL LIFECELL PLUS 4 GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Paketin geçerlilik süresi 31 Aralık 2020’dir.
  • Lifecell Plus 4 GB, yurt içi her yöne 100 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 4 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet, TV+’da geçerli 5 GB, Yaani Search’te geçerli 3 GB kullanabilecektir. Paket ücreti KDV, ÖİV dâhil 45TL olacaktır.
  • Paketten bireysel faturasız Turkcell aboneleri faydalanabilirler.
  • Paket, yurt içinde her yöne 30 gün geçerlidir.
  • Faturasız Lifecell Plus Kampanyası’na, SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak paketin aylık ücreti karşılığında yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 15 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
  • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda faturasız Lifecell Plus paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, paket POS kanalından satın alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler bu paketi – abone alımına açık olduğu sürece- POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir. Müşteri dilerse 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyasını iptal edebilir. Lifecell Plus paketleri arasında gecişte paket iptal olmayacaktır.

blank

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.