Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Lifecell Hoş Geldin 5 + 20 GB Paketi – 34TL


07.05.2020
747
Turkcell / Faturasız Lifecell Hoş Geldin 5 + 20 GB Paketi – 34TL

Turkcell Faturasız Lifecell Hoş Geldin 5 +20 GB Paketi ile Turkcell ailesine katılmak isteyen müşterilerimiz için son derece cazip bir kampanya olmaktadır. Turkcell Lifecell ile ailemize katılmak isteyen müşterilerimiz için süper avantaj sağlıyoruz. Turkcell Faturasız Lifecell Hoş Geldin 5 + 20 GB Paketine son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilmektedir.

Turkcell Faturasız Lifecell Hoş Geldin 5 + 20 GB Paketine gelen müşterilerimiz Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 5 GB Cepten mobil internet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Tarifeye gelen müşterilerimiz ayrıca Uygulamalar üzerinde geçerli olmak üzere toplamda + 20 GB internet kullanım hakkı, ayrıca Bip’te geçerli olmak üzere her yöne 1000 dakika konuşma içeriğine sahip olacaklardır.

Turkcell Lifecell Hoş Geldin Paketinde uygulamalarda geçerli kullanım hakkınız aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’ten BiP’e 30 GB internet ile istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV
 • Fizy’de geçerli 8 GB internet ile doya doya müzik
 • Dergilikte geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
 • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya

Kampanya adı

Lifecell Hoş Geldin 5 + 20 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her yöne 500 Dakika
Yurt İçi Her yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 5 GB İnternet
Bip’te Geçerli Her Yöne 1000 Dakika
BiP’ten BiP’e 30 GB internet ile istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV
Fizy’de geçerli 8 GB internet ile doya doya müzik
Dergilikte geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 34TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Faturasız Lifecell Hoş Geldin 5GB Paketi’ni almak için LIFECELL HOSGELDIN 5 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptal

IPTAL LIFECELL HOSGELDIN 5 GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 30.06.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • 01.2018 itibarıyla son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Lifecell Hoş Geldin 5 GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1GB internet faydası otomatik olarak yüklenecektir.
 • Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 • Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Paket, yurt içinde her yöne 30 gün geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için abonelerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da Turkcell Satış noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
 • Lifecell Hoş Geldin 5GB kampanyasına, SMS kanalından yapılan katılımlarda, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda Lifecell Hoş Geldin 5GB paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, paket POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler kampanya yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir. Müşteri dilerse 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyasını iptal edebilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.