Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketi – 59TL


07.05.2020
621
Turkcell / Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketi – 59TL

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketine gelen ve kaliteli bir operatör ile tanışmak isteyen müşterilerimize hoş geldiniz diyoruz. Turkcell ile tanışmak için oldukça kapsamlı bir kampanya olan Turkcell Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketi ile sizleri de geniş kapsamlı içeriğe sahip olan kampanyamız ile aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Turkcell kalitesi ile tanışmak ve kaliteli bir operatörde yer almak isteyenlerin adresi Turkcell Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketi olmaktadır. Turkcell Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketine gelen müşterilerimiz, Her Yöne 19 GB Cepten internet, her yöne 750 DK, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilikte geçerli 5 GB ve fizy de geçerli 5 GB Turkcell kalitesiyle kullanacaklardır.

Turkcell Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a gelen aboneler yararlanabilmektedirler. Turkcell Faturasız Hoş Geldin 19 GB Paketine SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.

Kampanya adı

Hoş Geldin 19 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne Cepten 19 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’te Geçerli 5 GB İnternet
BiP Kullanımlarında Geçerli 1 GB İnternet
fizy Uygulamasında Geçerli 5 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere 59TL
Numarasını Taşıyanlara 59TL

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir. Daha sonra paketi satın almak için HOS GELDIN 19 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL HOSGELDIN 19GB yazıp 2200 a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Hoş Geldin 19GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a gelen aboneler yararlanabilir.
 • Kampanyadan Turkcell’den son 30 gün içinde numarasını taşımış müşteriler yararlanamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında müşterilere Hoş Geldin 19GB paketi ile aylık 59TL karşılığında yurtiçi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 750 DK, 19GB internet, 1000 SMS, BiP uygulamasında sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabilecekleri 1GB, Dergilik uygulama üyeliği ve sadece bu uygulamada geçerli 5GB, fizy uygulamasında geçerli 5GB internet sunulacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1kbps’ye düşürülecek ve aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • BiP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise tanımlanan BiP kotası bitiminde hızı 1kbps’ye indirilir ve 1 / 5 Elektronik Tarife Bildirim Sistemi Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu BiP kullanımından paket aşımı yansıtılmaz.
 • 30 gün sonunda aboneler paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri 12 ay
  Abonenin paketi aktifken bir kez daha paket alamaz.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin aramaları ve SMS gönderimleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

blank

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.