Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Hatlara Taksitli Akıllı Telefon Kampanyası!


21.08.2020
500
Turkcell / Faturasız Hatlara Taksitli Akıllı Telefon Kampanyası!

Turkcell Faturasız Hatlara Taksitli Akıllı Telefon Kampanyası! Akıllı cihaz kampanyaları artık faturasız Turkcell tarifeleri için de geçerli olmaktadır. Turkcell Faturasız hat kullanan ve akıllı cihaz kampanyasından faydalanmak isteyen herkesi bekliyoruz. Turkcell olarak ben faturasız tarifedeyim cihaz kampanyasından faydalanamıyorum demek artık yok. Turkcell Faturasız Hat sahibi olan herkes faturasız hat üzerinden de, taksit seçenekleri ile akıllı telefon sahibi olabiliyorlar.

Turkcell müşterilerimizden faturasız hat sahibi müşterilerimizin Financell kredisi ile kontratlı olarak cihaz alabildikleri tekliflerdir. Turkcell ile Faturasız hat sahibi müşterilerimizin Financell kredisi ile kontratlı olarak cihaz alabildikleri tekliflerdir. Financell, Turkcell grup şirketlerinden olup Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurulu’ndan aldığı yetki ile ürün ve hizmet finansmanı sağlamak amacıyla faaliyet gösteren finansman şirketi olmaktadır. Turkcell faturasız hatta sahip aboneler tekliflerden faydalanabilir. Yeni gelen müşteriler de tekliflerden limitlerine göre faydalanabilmektedirler.

Turkcell Faturasız Hatlara Taksitli Cihaz Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Faturasız Hatlara Taksitli Cihaz Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Hat sahibi olarak kimliğinizle bir Turkcell İletişim Merkezi’ne başvurarak kurgudan faydalanabilirsiniz. Yeni gelen müşterilerde hattı açan kişi (hat sahibi) kendi adına kurgudan faydalanarak cihaz alabilirler. Turkcell faturasız hat sahibi müşterilerimiz kampanyadan 12 ay süresince yalnızca bir defa faydalanabilmektedirler. Bu şekilde adlarına belirlenecek olan kredi tutarı TCKN bazında hesaplanır. KKB verilerine ek olarak müşterinin son 6 ayda yapmış olduğu yükleme tutarları, yükleme sıklığı, abonelik yaşı, TL transfer tutarı dikkate alınarak limit hesaplanmaktadır.

Tukcell Faturasız hatlarda satın alınan cihaz için taksit seçenekleri, satın alınmak istenen cihazın meblağına göre 6, 9, 12 olarak değişiklik gösterebilmektedir. Alınan cihaz için en fazla taksit sayısı 12 olmaktadır. Turkcell faturasız hat sahibi vatandaşlarımız bir yıl içerisinde yalnızca bir adet cihaz satın alma hakkına sahip olmaktadırlar. Turkcell faturasız hat sahibi müşterilerimiz satın aldıkları cihaz için ödeme planını Turkcell Finansman Müşteri Hizmetleri’nden ve Paycell uygulamasından ödeme planı takip edilebilirler.

Turkcell Finansman Müşteri Hizmetleri Numarası ve çalışma saatleri ise 0850 20 00 532 ile Turkcell Finansman Müşteri Hizmetleri’ne ulaşılabilir. Finansman Müşteri Hizmetleri sabah 07:45 – gece 01:45 arası olarak hizmet vermektedir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Bireysel Turkcell Faturasız hat sahipleri kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanya seçili Akıllı Cihaz Tekliflerinde geçerlidir.
  • Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
  • TCKN başına sadece 1cihaz alınabilir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.