Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Gülümseten 6 GB Paketi – 50TL


19.12.2020
573
Turkcell / Faturasız Gülümseten 6 GB Paketi – 50TL

Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketi ile abonelerinin yüzlerini gülümsetmeye devam ediyor. Turkcell Faturasız Gülümseten tarifelerinden faydalanmak isteyen Turkcell abonelerine oldukça avantaj sağlayan Gülümseten tarifeleri sizleri beklemektedir. Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketinden tüm Bireysel Hazır Kartlı abonelerimiz faydalanabilmektedirler. Turkcell her zaman için abonelerine yenilikçi çalışmaları ile karşılarına çıkmaya ve tüm avantaj içeriklerinden yararlanmalarını sağlamaya devam etmektedir. Turkcell aboneleri her kapsamda kazançlı ve avantajlı olmaya devam ediyor. Turkcell Bireysel Hazır Kart aboneleri için hazırlamış olduğu içeriği geniş kapsamlı tarifeleri ile karşılarına çıkarmaktadır. Bu kapsamda da amaçlanan ise abonelerin sunulmakta olan avantajlı içeriklerden faydalanmalarını sağlamak olmaktadır.

Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketine gelen abonelerimize, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 6 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Turkcell ile Faturasız Gülümseten 6 GB Paket içeriği bu kadarla kalmayıp, abonelerimize Dergilik Mini Aboneliği ve Dergilikte geçerli 1 GB İnternet kullanımı da sunmaktadır. Ayrıca BİP kullanımlarında geçerli 5 GB İnternet, Lifevox Standart üyeliği, 25 GB Lifebox Saklama alanı, Lifebox’ta geçerli 5 GB İnternet, Mini TV Aboneliği ve TV+’ta geçerli 5 GB İnternet sunmaktadır. İçeriği oldukça geniş kapsamlı olan Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB paketine gelen abonelerimiz bahsi geçen tüm içeriklerden faydalanabileceklerdir. Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketine gelen abonelerimiz sunulan içeriklerden 4 Hafta boyunca faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

Gülümseten 6 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 1000 DK
Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cepten Mobil İnternet
Mini Dergilik Aboneliği ve Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet
BİP Kullanımlarında Geçerli 5 GB İnternet
Lifebox Standart Üyeliği ve 25 GB Lifebox Saklama Alanı
Lifebox’ta geçerli 5 GB İnternet
Mini TV Aboneliği ve TV+’ta Geçerli 5 GB İnternet

Ücretlendirme

4 Hafta : 50TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Gülümseten 6 GB Paketi’ni almak için Gülümseten 6GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Gülümseten 6 GB Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Dijital Operatör’den giriş yaparak veya IVR Sesli Yanıt Sistemi ile de alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Dijital Operatör uygulamasından öğrenebilirsiniz. Dilerseniz KALAN yazıp 2200’a göndererek de öğrenebilirsiniz.

Paket İptal

IPTAL GULUMSETEN 6GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Detaylarını
  • Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketinden tüm Bireysel Hazır Kart aboneleri faydalanabilmektedir.
  • Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paket fiyatına KDV ve ÖTV dahil olmaktadır.
  • Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketinden 4 Hafta boyunca faydalanabilirsiniz.
  • Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketi, tekrarlı satılan paketler için, 4 Hafta sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Tekrarsız satılan paketler 4 Hafta  sonunda yenilenmez.
  • Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paketinin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 Haftalık  paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • 4 Haftalık paket aboneliği süresince, tekrarlı satılan paketler 1 kere; tekrarsız satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
  • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
  • Paket kapsamındaki dakika ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Turkcell Faturasız Gülümseten 6 GB Paket, kapsamındaki dakika ve internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.