Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız GNÇ Star 8 GB Kampanyası – 50TL


12.03.2021
1.097
Turkcell / Faturasız GNÇ Star 8 GB Kampanyası – 50TL

Turkcell Faturasız GNÇ Star 8 GB Kampanyası ile 25 yaş ve altındaysan tarife içinden beklediğin sadece sıradan işlemler değilse doğru yerdesiniz. Turkcell Faturasız GNÇ Star 8 GB Zengin İçerikli tarifeler arasına hoş geldiniz. Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak siz değerli genç müşterilerimiz için hedefimiz tam ve sınırsız iletişim sağlamaktır. Turkcell olarak bir tarifeden istekleriniz fazlası ile örtüşüyorsa Turkcell ailesine hoş geldiniz.

Turkcell Faturasız GNÇ Star 8 GB Kampanyasına gelen genç müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika Konuşma, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 8 GB Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıcalıklar henüz bitmedi, paket içerisinde avantajlı seçenekler ile buluşmaya devam ediyoruz. Turkcell Faturasız GNÇ Star 8 GB Kampanyasına  gelen Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox içeriklerinden de faydalanabileceklerdir. Daha bitmedi kampanya dahilinde ayrıcalıklar devam ediyor. Haftada iki kez ÇATLAT GB’ları kap kampanyası doğrultusunda hediye içerikler kazanmaya devam ediyoruz.

Kampanya adı

GNÇ Star 8 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 1000 DK
Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 8 GB Cepten Mobil İnternet
BİP’te Geçerli 5 GB İnternet
TV+ Giriş Üyeliği ve 5 GB İnternet
Dergilik Üyeliği ve Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet
Instagram, YouTube, Facebook ve Twitter’da Geçerli 1 GB İnternet
Haftada 2 Kez ÇATLAT GB’ları Kazan

Ücretlendirme

4 Hafta : 50TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

GNCSTAR8 yazıp 2200’a yollayabilirsiniz. Dilerseniz Turkcell noktalarındaki Turkcell Bayi Nakit POS kanalından da paketi satın alabilirsiniz

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a göndererek sorgulama yapabilirsiniz.

Tarife İptali

IPTAL GNCSTAR8 yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Detaylarını
 • Kampanya 31.12.2021 Tarihine kadar geçerlidir.
 • GNÇ Star Paketler Kampanyası kapsamında sunulan GNÇ Star 8GB paketinden 25 yaş ve altında olan Turkcell bireysel faturasız ses müşterileri yaralanabilir.
 • Paket içeriğinde sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60sn, internetin ücretlendirme periyodu 100kb’tır.
 • Paket fiyatına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket, yurt içinde 4 Hafta boyunca geçerlidir.
 • Başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası ile GNÇ uygulaması üzerinden haftada iki kere internet alabilirsiniz.
 • Paketle içeriğinde Instagram, YouTube, Facebook ve Twitter’da geçerli 1GB internet sunulmaktadır.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 Hafta paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 4 Hafta sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 4 Hafta sonunda yenilenmez.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell noktalarındaki nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell noktalarındaki nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5 GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1 kbps’ye düşürülecek ve aşım ücreti yansıtılmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.