Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız GNÇ Süper 6 GB Kampanyası – 39TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

25.10.2019
60
Turkcell / Faturasız GNÇ Süper 6 GB Kampanyası – 39TL

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6 GB Kampanyası ile Zengin içerikli kampanyalar serisine hoş geldiniz diyoruz. Turkcell olarak bir tarifeden istediğinizden de fazlası diyoruz ve ekliyoruz Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak sizleri Turkcell’e bekliyoruz. Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6 GB Kampanyasına gelmek için 26 yaşın altında iseniz ve aradığınız tüm özellikler bu tarifede istekleriniz ile örtüşüyorsa Turkcell ailesine hoş geldiniz.

Turkcell Faturasız GNÇ Süper 6 GB Kampanyasına gelen 26 yaş altı müşterilerimiz için Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika Konuşma, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 6 GB cepten Mobil internet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Kampanya dahilinde ki kullanım haklarınız bu kadarla sınırlı olmamakla birlikte fizy üyeliği, Dergilik, BiP ve Lifebox gibi uygulamalarda mevcuttur. Daha bitmedi haftada iki kez olmak üzere ÇATLAT yumurtanı bol bol GB kazan da kampanyaya dahil olmaktadır.

Kampanya adı

GNÇ Süper 6 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 500 DK
Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 GB Cepten Mobil İnternet
BİP’te Geçerli 5 GB İnternet
fizy Başlangıç Üyeliği
Dergilik Üyeliği ve Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet
Haftada 2 Kez ÇATLAT GB’ları Kazan

Ücretlendirme

Aylık : 39TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

GNC 6GB yazıp 2200’a yollayabilirsiniz. Dilerseniz Turkcell noktalarındaki Turkcell Bayi Nakit POS kanalından da paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a göndererek sorgulama yapabilirsiniz.

Tarife İptali

IPTAL GNC SUPER 6 GB yazıp 2200’a göndermeniz gerekli.

Kampanya Detaylarını
 • Kampanya 31.12.2020 Tarihine kadar geçerlidir.
 • Turkcell GNÇ Süper Paketler Kampanyasında sunulan avantajlardan 25 yaş ve altı müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Turkcell bireysel faturasız ses müşterileri yaralanabilir.
 • Paket içeriğinde sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60sn, internetin ücretlendirme periyodu 100kb’tır.
 • Paket, yurt içinde 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası haftada iki kez olmak üzere GNÇ uygulaması üzerinden internetten gerçekleştirebilirsiniz.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell noktalarındaki nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell noktalarındaki nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5 GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1 kbps’ye düşürülecek ve aşım ücreti yansıtılmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.