Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız GNÇ Star 12 GB Kampanyası – 60TL


12.03.2021
827
Turkcell / Faturasız GNÇ Star 12 GB Kampanyası – 60TL

Turkcell Faturasız GNÇ Star 12 GB Kampanyası ile gençlerimiz için hazırlanan tarifeleri siz değerli genç müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak Turkcell genç müşterilerimiz için avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor. 25 yaş ve altındaysanız Turkcell’in genç müşterileri için hazırladığı avantajlı tarifelerden faydalanmaya hazır olun. Turkcell Faturasız GNÇ Star 12 GB Kampanyasını diğer tarifelerden ayıran özelliği ise istenilen tüm özellikleri tek tarife altında toplayabilmesidir.

Turkcell Faturasız GNÇ Star 12 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 12 GB Mobil İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Turkcell Faturasız GNÇ Star 12 GB Kampanyasına gelen müşterilerimize tarife içinde sunulan ayrıcalıklar devam etmektedir. Kampanya kapsamı içerisinde fizy üyeliği, Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil olarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Haftada iki kez ÇATLAT GB’ları kap kampanyası doğrultusunda hediye içerikler kazanmaya devam ediyoruz. Daha bitmedi demeden geçmiyoruz Instagram, YouTube, Facebook ve Twitter’da Geçerli 1 GB İnternet kullanım hakkı da kampanyaya dahil olmaktadır.

Kampanya adı

GNÇ Star 12 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 1000 DK
Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 12 GB Cepten Mobil İnternet
BİP’te Geçerli 5 GB İnternet
TV+ Giriş Üyeliği ve 5 GB İnternet
Lifeboxta Saklama Alanı ve 5 GB İnternet
Dergilik Üyeliği ve Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet
Instagram, YouTube, Facebook ve Twitter’da Geçerli 1 GB İnternet
Haftada 2 Kez ÇATLAT GB’ları Kazan

Ücretlendirme

4 Hafta : 60TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

GNCSTAR12 yazıp 2200’a yollayabilirsiniz. Dilerseniz Turkcell noktalarındaki Turkcell Bayi Nakit POS kanalından da paketi satın alabilirsiniz

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a göndererek sorgulama yapabilirsiniz.

Tarife İptali

IPTAL GNCSTAR12 yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Detaylarını
 • Kampanya 31.12.2021 Tarihine kadar geçerlidir.
 • GNÇ Star Paketler Kampanyası kapsamında sunulan GNÇ Star 12GB paketinden 25 yaş ve altında olan Turkcell bireysel faturasız ses müşterileri yaralanabilir.
 • Paket içeriğinde sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 60sn, internetin ücretlendirme periyodu 100kb’tır.
 • Paket fiyatına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket, yurt içinde 4 Hafta gün boyunca geçerlidir.
 • Başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket içeriğinde Instagram, YouTube, Facebook ve Twitter’da geçerli 1GB internet de sunulmaktadır.
 • GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası ile GNÇ uygulaması üzerinden haftada iki kere internet alabilirsiniz.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 hafta paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 4 Hafta sonunda yenilenmez.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.