Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız GNÇ Hoş Geldin Avantaj 6 GB Paketi – 34TL


18.11.2020
1.073
Turkcell / Faturasız GNÇ Hoş Geldin Avantaj 6 GB Paketi – 34TL

Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin Avantaj 6 GB Paketi ile Turkcell geçişiniz çok avantajlı olacaktır. Turkcell ile henüz tanışmayan ama tanışma için de böyle avantaj içeren paketi kaçırmak istemeyen 25 yaş ve altı müşterilerimiz hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla Turkcell kalitesinden ödün vermeden hayıt tadını çıkarmaya başlayın. Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin Avantaj 6 GB Paketi, hoş geldin serisinin en avantaj içeren paketi olmaktadır. 25 yaş ve altı tüm müşterilerimiz içeriği oldukça geniş olan bu paketten hemen başvuruda bulunarak yararlanmaya başlayabilirler.

Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin Avantaj 6 GB Paketine yeni gelen 25 yaş ve altı müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 6 GB + Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB internet kulanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca tarifeye gelen müşterilerimize özel haftada iki kez çatlat bol bol Bedava GB internet kazanma şansı da sizlerle. Daha bitmedi ve fizy’de geçerli 5 GB ve fizy başlangıç üyeliği, Dergilikte geçerli 5 GB ve BiP’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır.

Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin Avantaj 6 GB Paketine Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir. Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

GNÇ Hoş Geldin Avantaj 6 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 6 GB + 3 GB İnternet Paketi
Fizy başlangıç üyeliği ve fizy’de geçerli 5 GB İnternet
Dergilikte geçerli 5 GB İnternet
BİP’te geçerli 5 GB İnternet
Haftada iki kez ÇATLAT bol bol GB kazan

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 34TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Faturasız GNÇ Aantaj 6GB Paketi’ni almak için GNC AVANTAJ 6 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptal

IPTAL GNC AVANTAJ 6 GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • 12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir.
  • Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.
  • Paket, yurt içinde her yöne 30 gün geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için abonelerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da Turkcell Satış noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
  • GNÇ Avantaj 6GB kampanyasına, SMS kanalından yapılan katılımlarda, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
  • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda GNÇ Avantaj 6GB paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, paket POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler kampanya yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir. Müşteri dilerse 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyasını iptal edebilir.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 60 sn, internet için 100KB. Paket aşıldığında aboneler konuşma ve mesajlaşma için kendi tarifeleri üzerinden, internet için 4kr/100KB şeklinde ücretlendirilir. Paket içindeki uygulama faydası sona erdiğinde, farklı bir data paketi yoksa uygulama kullanımlarında hız 1kbps’ye indirilir ve uygulamalar için paket aşımı yansıtılmaz. TV+ için, istenirse TV+ ek data paketleri ile kullanıma devam edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.