Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi – 49TL


18.11.2020
1.511
Turkcell / Faturasız GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi – 49TL

Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi ile Turkcell müşterisi olmaya ve avantajlar dünyası ile tanışmaya hoş geldiniz diyoruz. Turkcell kalitesi ile tanışmak ve Turkcell müşterileri arasında yerinizi ayırtmak için daha fazla beklemenize gerek yok. 25 yaş ve altında iseniz Turkcell avantajlı müşterileri arasında yerinizi almak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin, avantajlar dünyasından faydalanmaya başlayın. Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketine gelmek istiyorsanız 25 yaş ve altında iseniz başvurunuzu hemen yapın aramıza katılın.

Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketine yeni gelen 25 yaş ve altı müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 10 GB + Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5 GB internet kulanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca tarifeye gelen müşterilerimize özel haftada iki kez çatlat bol bol Bedava GB internet kazanma şansı da sizlerle. Daha bitmedi ve fizy’de geçerli 5 GB ve fizy başlangıç üyeliği, Dergilikte geçerli 5 GB ve BiP’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır.

Turkcell Faturasız GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketine Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir. Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.

Kampanya adı

GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB + 5 GB İnternet Paketi
Fizy başlangıç üyeliği ve fizy’de geçerli 5 GB İnternet
Dergilikte geçerli 5 GB İnternet
BİP’te geçerli 5 GB İnternet
Haftada iki kez ÇATLAT bol bol GB kazan

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yeni Gelenlere: 49TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Faturasız GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi’ni almak için GNC HOS GELDIN 15 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Paket İptal

IPTAL GNC HOS GELDIN 15 GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • 12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir.
  • Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.
  • Paket, yurt içinde her yöne 30 gün geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için abonelerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da Turkcell Satış noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
  • GNÇ Hoş Geldin 15 GB kampanyasına, SMS kanalından yapılan katılımlarda, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
  • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda GNÇ Hoş Geldin 15 GB paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, paket POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler kampanya yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dâhilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir. Müşteri dilerse 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyasını iptal edebilir.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 60 sn, internet için 100KB. Paket aşıldığında aboneler konuşma ve mesajlaşma için kendi tarifeleri üzerinden, internet için 4kr/100KB şeklinde ücretlendirilir. Paket içindeki uygulama faydası sona erdiğinde, farklı bir data paketi yoksa uygulama kullanımlarında hız 1kbps’ye indirilir ve uygulamalar için paket aşımı yansıtılmaz. TV+ için, istenirse TV+ ek data paketleri ile kullanıma devam edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.