Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız GNÇ Full 5 GB Kampanyası – 35TL


05.01.2019
716
Turkcell / Faturasız GNÇ Full 5 GB Kampanyası – 35TL

Açıklama

Turkcell Faturasız GNÇ Full 5 GB Kampanyası ile gençlerimize destek olmaya devam ediyoruz. İçeriği bol olsun fiyatı da makul olsun dediğiniz bir tarife var ise tam size göre! Turkcell Faturasız GNÇ Full 5 GB Kampanyası 25 yaş ve altı tüm gençlerin rahatlıkla katılım sağlayacakları bir kampanyadır.

Turkcell Faturasız GNÇ Full 5 GB Kampanyasından, Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir. Turkcell Faturasız GNÇ Full 5 GB Kampanyası ile birlikte siz değerli müşterilere yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 750DK, her yöne 1000SMS, tüm gün geçerli 3GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 2GB, BiP uygulamasında geçerli 5GB, fizy Başlangıç üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5GB internet sunulacaktır.

Turkcell Faturasız GNÇ Full 5 GB Kampanyasına Katılmak için GNC FULL 5GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Turkcell noktalarında POS kanalından nakit ödeme yaparak da alabilirsiniz.

Kampanya adı

 GNÇ Full 5 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 5 GB
Dergilik

Bip
fizy

4.5G Hızında Paketine Dahil Servisler

4.5G hızında BiP, fizy ve dergilik deneyimi paketinin içinde!

BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama

fizy’e özel ek 5GB internet ile doya doya müzik

5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliği

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Aylık Ücret 35 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

GNC FULL 5GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterli. Ayrıca Turkcell noktalarında POS kanalından nakit ödeme yaparak da alabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2222’ye göndererek kalan miktarı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali İçin

IPTAL GNC FULL5GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • GNÇ Full 5GB Paketi’nden Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında müşterilere yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 750dk, her yöne 1000SMS, tüm gün geçerli 3GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 2GB, BiP uygulamasında geçerli 5GB, fizy Başlangıç üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5GB internet sunulacaktır.
 • Paket dakikalarına görüntülü görüşme ve konferans dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100kb’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1kbps’ye düşürülecek ve Dergilik kullanımlarından aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • BiP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise tanımlanan BiP kotası bitiminde hızı 1kbps’ye indirilir ve BiP kullanımından paket aşımı yansıtılmaz.
 • 20 Eylül 2018 sonrasında fizy üyelikleri ile birlikte fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin aramaları ve SMS gönderimleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar 2kr/100kb; 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için kullanılamaz.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Bu kampanyaya katılma talebi gönderen tüm abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda aboneler paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenecektir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmeyecektir.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler üst üste alınamaz; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 günlük paket aboneliği süresince ise 4 kere alınabilecektir.
 • 25 yaş ve altındaki aboneler 1 sene içerisinde yalnızca 1 faturalı ve 1 faturasız GNÇ tekliften faydalanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.