Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız GNÇ Full 11 GB Kampanyası – 50TL


05.01.2019
1.338
Turkcell / Faturasız GNÇ Full 11 GB Kampanyası – 50TL

Açıklama

Turkcell Faturasız GNÇ Full 11 GB Kampanyası, 25 yaş ve altı gençlerimize faturasız süper kampanya. Türkiye’nin kalite standardı en yüksek operatöründen süper kampanyalar ile gençlerimizin yüzünü gülümsetiyoruz. Kaliteyi seviyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Kaliteden ödün vermeyen operatör olarak siz gençlerimizin yanındayız.

Turkcell Faturasız GNÇ Full 11 GB Kampanyası, 25 yaş ve altındaysan 5GB’ı gece geçerli 11GB internet, 1000dk, 1000 SMS ve interneti içinde Dergilik, BiP, fizy, GNÇ Full 11GB Paketinde sizlerle. Turkcell Faturasız GNÇ Full 11GB Paketi’nden Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir.

Turkcell Faturasız GNÇ Full 11 GB Kampanyası, müşterilere yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 1000dk, 1000SMS, tüm gün geçerli 6GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 5GB, BiP uygulamasında geçerli 5GB, fizy Başlangıç üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5GB internet sunulacaktır.

Turkcell Faturasız GNÇ Full 11 GB Kampanyasına katılmak için, GNC FULL 11GB yazıp, ücretsiz 2200’a göndermeniz gerekmektedir. GNÇ Full 11GB Paketinden Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir.

Kampanya adı

 GNÇ Full 11 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 11 GB
Dergilik

Bip

fizy

4.5G Hızında Paketine Dahil Servisler

4.5G hızında BiP, fizy ve dergilik deneyimi paketinin içinde!

BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama

fizy’e özel ek 5GB internet ile doya doya müzik

5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliği

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Aylık Ücret 50 TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

GNÇ Full 11GB Paketi’ni almak için GNC FULL 11GB yazıp, ücretsiz 2200’a göndermeniz gerekiyor.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2222’ye göndererek kalan miktarı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali İçin

IPTAL GNC FULL11GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • GNÇ Full 11GB Paketi’nden Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında müşterilere yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 1000dk, 1000SMS, tüm gün geçerli 6GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 5GB, BiP uygulamasında geçerli 5GB, fizy Başlangıç üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5GB internet sunulacaktır.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5 GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1 kbps’ye düşürülecek ve aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • BiP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise tanımlanan BiP kotası bitiminde hızı 1 kbps’ye indirilir ve BiP kullanımından paket aşımı yansıtılmaz.
 • 20 Eylül 2018 sonrasında fizy üyelikleri ile birlikte fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin aramaları ve SMS gönderimleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar 2 kuruş / 100 KB; 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda aboneler paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenecektir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmeyecektir.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell noktalarındaki nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell noktalarındaki nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’nin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için kullanılamaz.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

 

blank

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.