Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Aynen 5 GB Paketi – 45TL


21.12.2020
507
Turkcell / Faturasız Aynen 5 GB Paketi – 45TL

Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketi ile abonelerinin karşısına yepyeni paketlerle geçmiş bulunuyor. Turkcell Faturasız bir paketten beklediğinizden de fazlasına ulaşabileceğiniz, doya doya geçireceğiniz 28 gün sizi bekliyor. Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketini, Turkcell Dijital operatör kanallarından ya da bireysel kredi kartınız veya banka kartınız ilse satın alarak yükleme yapabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleşerek, paket içeriğinin yüklenmesi tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme SMS gelir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketi’nin satın alınarak yüklenme işlemi tamamlandığında, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika konuşabilir, Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS atabilir ve Yurt İçi Her Yöne 5 GB İnternet keyfinizi doyasıya sürebilirsiniz. Paketi satın alma işleminin ardından faydalanabileceğiniz içerikler yukarıda saydıklarımızla sınırlı kalmayıp ayrıca Dergilik, TV+, Lifebox abonelikleri ve Dergilik Uygulamasında Geçerli 1 GB İnternet, Lifebox’ta 5 GB İnternet, TV+’ta 5 GB İnternet ve BİP uygulamasında geçerli 5 GB İnternet kullanım hakkı sizlere sunulacaktır.

Kampanya adı

Aynen 5 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 500 DK
Her Yöne 1000 SMS
Yurt İçi Her Yöne 5 GB Cepten Mobil İnternet
Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet
BİP Kullanımlarında Geçerli 5 GB İnternet
Lifebox’ta geçerli 5 GB İnternet
TV+’ta Geçerli 5 GB İnternet

Ücretlendirme

4 Hafta : 45TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Aynen Paketler Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden sadece kredi kartı veya banka kartıyla yüklenebilmektedir.

Kalan Sorgulama

Dijital Operatör uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Paket yenilenme özelliği yoktur. 28 günün sonunda kendiliğinden iptal olur.

Kampanya Detaylarını
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paket içeriği, Yurt içinde geçerli 5 GB cepten internet, her yöne 500 dakika konuşma ve 1000 SMS’in yanında ayrıca, Dergilik Maksi aboneliği ve Dergilikte geçerli 1GB, BiP’te geçerli 5GB internet, Lifebox Standart + üyeliği ve lifebox’ta geçerli 5GB internet, Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 5GB internet sunulacaktır.
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paket ücretine KDV ve ÖTV dahil olmaktadır.
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketi, 28 günlük olmaktadır. 28 gün sonunda paket yenilenmez ve sunulan faydalar sonlandırılır.
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketinde ön ödemeli bireysel Turkcell aboneleri faydalanabilir.
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketi, sadece Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile yüklenebilir.
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketini tarafınıza gelecek olan bilgilendirme SMS’nin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketinin içeriği bitikten sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Turkcell Faturasız Aynen 5 GB Paketini 4 Haftalık paket aboneliği süresince 4 kere satın alınabilirsiniz.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.