Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası


03.01.2021
450
Turkcell Faturalı / Turkcell Biz Kampanyası

Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında en az 2, en çok 5 kişi ile birlikte ekibinizi kurarak, tasarruf edebileceğiniz, GB’larını paylaşabileceğiniz ve indirim kazanabileceğiniz oldukça cazip bir kampanya siz abonelerimizin kullanımına sunulmaktadır. Turkcell tarafından hazırlanan Biz uygulaması tamamen ücretsiz olarak abonelerimize sunulmuş bulunmaktadır. Bu kapsamda düzenlenen kampanyaya Turkcell faturalı tüm bireysel aboneler, herhangi bir tarife değişikliği gerçekleştirmeden kendileri Turkcell Biz ekiplerini oluşturması mümkün olmaktadır. Turkcell tarafından düzenlenen kampanyaya katılmak için dijital operatör ya da turkcell.com.tr üzerinden oldukça kolay bir şekilde Turkcell Biz ekibinizi oluşturarak tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası

Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası 04.09.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasında düzenlenmiş bulunmaktadır. Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında kampanyaya en az 2, en fazla 5 kişi Turkcell Biz grubu oluşturmaktadır. Turkcell Biz grubunu oluşturmak için herhangi bir faturalı tarife koşulu bulunmamaktadır. Turkcell Biz grup üyeleri kendi aralarında ücretsiz bir şekilde sınırsız olarak konuşma yapabileceklerdir. Turkcell Biz grup bireyleri her fatura esnasında en fazla 2 kez olmak üzere, tek seferde 1 GB İnternet transferi yapabilir ve en fazla iki kez tek seferde en az 1 GB olarak internet transferi alabileceklerdir. Turkcell Biz kampanyası kapsamında grup üyelerinden her 25 yaş ve altı için tarifelerine ek her ay 1 kez günlük 2 GB Bedava İnternet hakkı tanımlanacaktır. Turkcell Biz grubunda yer alan aboneler grupta kalmaya devam ettikleri süre boyunca tanınan haklardan faydalanmaya devam edebileceklerdir. Turkcell Biz grubundan çıkmaları durumunda tanınan haklardan faydalanma haklarını kaybedeceklerdir.

Turkcell Faturalı Turkcell Biz Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Turkcell Faturalı Turkcell Biz Kampanyasının Avantajları Nelerdir? Turkcell tarafından düzenlenen,  Turkcell Biz kampanyası kapsamında aboneler oluşturdukları ekip ile kendi aralarında kullanmadıkları GB’ları oluşturmuş oldukları Turkcell Biz ekip üyeleri ile kendi aralarında birbirilerine ücretsiz bir şekilde transfer işlemi yapabileceklerdir. Turkcell Biz Kampanyası kapsamında ekibini oluşturarak, sevdiklerini Turkcell Biz kampanyasına davet eden Turkcell’i kendi ana paketi üzerinden 12 ay boyunca % 10 indirim kazanacaktır. Ayrıca tüm üyelere 12 ay boyunca Bedava 1 GB İnternet hediye edilecektir. Turkcell Biz Kampanyası kapsamında, Turkcell Biz ekip üyeleri kendi aralarında herhangi ekstra bir ücret ödemesi gerçekleşmeden, kendi aralarında diledikleri gibi konuşabileceklerdir.

Turkcell Biz Kampanyası kapsamında, Turkcell Biz 25 yaş ve altı olan her bir üyesine, kendi mevcut tarifesine ek olarak her ay Bedava 2 GB İnternet hediye edilecektir. Turkcell Faturalı Turkcell Biz Kampanyası kapsamında, Turkcell Biz grubunda yer alan 65 yaş ve üstü olan her bir üyeye Akıllı Fatura ücretsiz olarak sunulacaktır. Turkcell Faturalı Turkcell Biz Kampanyası kapsamında, Turkcell Biz grup ekibine özel avantajlı Fiber Ev İnterneti fiyatı sunulacaktır.

Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanya Detayları

  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası 04.09.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasına geçerli olmaktadır.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyasından bireysel Turkcell ses aboneleri faydalanabileceklerdir.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında bir abone en az 2, en fazla 5 defa bireysel ses aboneleri Turkcell Biz ekibine üye olarak sağlanan avantajlardan faydalanabilmektedir.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında bir Turkcell abonesi an fazla 5 defa Turkcell Biz ekibine giriş ve çıkış gerçekleştirebilecektir.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyasına Dijital Operatör uygulamasında yer alan Ayrıcalıklarım sekmesinden ya da turkcell.cpm.tr adresi üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında ekip üyeleri kendi aralarında sınırsız olarak konuşabilmektedirler.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında Turkcell Biz ekiplerinde kalmaya devam ettikleri müddetçe taraflarına sağlanan faydalardan yararlanmaya devam edebileceklerdir.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında Turkcell Rahat tarifelerine yer alan aboneler GB transferi ve % 10 faydasından yararlanamamaktadır.
  • Turkcell Faturalı, Turkcell Biz Kampanyası kapsamında Turkcell, Turkcell Biz kampanyası üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkına ve kampanyayı iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bana Göre Platinum İnternet Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.