Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paketi – 79,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

01.07.2019
50
Turkcell / Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paketi – 79,90TL

Turkcell Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paketi ile tarifenizde avantajlar son sürat devam etmektedir. Turkcell kalitesi, efsane içerikler ve bitmek nedir bilmeyen avantajlar hepsi Turkcell Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paketinde bir arada siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Bir paketten beklediğinizden daha fazlasını bulabileceğiniz tek adres Turkcell Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paketi!

Turkcell Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paket kampanyası yıllık abonelikler ve aylık abonelikler isteyen müşterilerimiz için ikiye ayrılmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paket yıllık kampanyasına gelen müşterilerimiz, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet, Her Yöne 1000 Dakika, Yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo+ Süper 8 GB Paketi aylık kampanyasına gelen müşterilerimiz ise 4 GB internet, Her Yöne 1000 Dakika, Her Yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB. Paketten yalnızca Turbo+ Süper Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.

Turkcell Faturalı Turbo+ 8 GB Paketine gelen müşterilerimiz birbirinden özel içeriklerden diledikleri gibi faydalanma fırsatı buluyor. Fayda sağlayabileceğiniz fırsatlar aşağıdaki gibidir.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Kampanya adı

Turbo+ Süper 8 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Cepten 8 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik : : 79,90TL 8 GB
Aylık Abonelik : 79,90TL 4 GB

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

 • Paket Kayıt

TSUPER yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turbo+ Süper Kampanyası biten müşteriler otomatik katılır.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo+ Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Süper Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 40 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Turbo Star, Turbo 7GB, Turbo Plus, Turbo 5GB, Turbo Bizbize 3GB, Turbo 6 GB, Turbo+ Ekstra, Turbo+ Süper

Aylık Abonelik

 • Turbo+ Süper Paketi 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB.
 • Paketten yalnızca Turbo+ Süper Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız ve SMS’leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.