Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketi – 64,90TL


30.06.2019
540
Turkcell / Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketi – 64,90TL

Açıklama

Turkcell Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketi, içeriği en bol olan paket tarifesidir. Turkcell Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketi ile zengin içeriklerin ve Turkcell Uygulamalarının keyfini rahat rahat sürebilirsiniz. Müşterilerimize sunulan içeriklerin çeşitliliği göze çarpıyor. Sunulan zengin içerikler ile telefonu elinizden bırakamayacaksınız. Ayrıca Turkcell Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketinden tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilecektir.

Turkcell Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketi yıllık abonelik yapan müşterilerine, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internetinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketine aylık olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz ise Turbo+ Plus Paketi 3 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB olarak kullanım sağlayabilirler.

Turkcell Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketinizin özelliği gereği yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo+ Plus 6 GB Paketine aylık ya da yıllık abonelikler ile gelen müşterilerimiz, aboneliklerine göre aşağıdaki özelliklerden de faydalanabileceklerdir.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • lifebox’a özel 5GB internet ile anılarınızı 10GB depolama alanında güvenle saklayın.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!

Kampanya adı

Turbo+ Plus 6 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Cepten 6 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet ve

Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 6 GB 64,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 3 GB 64,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TPLUS yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turbo+ Plus Kampanyası biten müşteriler otomatik katılır.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo+ Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Plus Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelik

 • Turbo+ Plus Paketi 3 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB.
 • Paketten yalnızca Turbo+ Plus Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız ve SMS’leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.