Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paketi – 49,90TL


01.07.2019
552
Turkcell / Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paketi – 49,90TL

Turkcell Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paketi ile zengin içerikli tarifeler ile Turkcell uygulamalarının keyfini sürmeye devam diyoruz. Bir paketten en fazla ne kadar fayda sağlayabilirim diye sorarsanız sizi Turkcell Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paket kampanyasına yönlendiririz. İçerik olarak beklediğinizin de fazlasını sunan Turbo+ paket kampanyaları içerisinde bütçenizle dost beklediğiniz tüm içerikleri bulabileceğiniz çok güzel bir Turkcell Faturalı Turbo+ Midi 5 GB paket kampanyasıdır.

Diğer Turkcell Turbo+ kampanyalarında olduğu gibi Turkcell Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paket kampanyası da Yıllık ve Aylık abonelikler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Müşterilerimiz dilediklerini seçerek kullanım sağlayabilirler.

Turkcell Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paketine gelen yıllık abonelik isteyen müşterilerimiz, Turbo+ Midi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz. Kampanya faydaları yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paketinden aylık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Turbo+ Midi Paketi 2,5 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeriğinden faydalanabilirler. Paket faydaları yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Turkcell Faturalı Turbo+ Midi 5 GB Paketine gelen müşterilerimiz birbirinden özel içeriklerden diledikleri gibi faydalanma fırsatı buluyor. Fayda sağlayabileceğiniz fırsatlar aşağıdaki gibidir.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Kampanya adı

Turbo+ Midi 5 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Cepten 5 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik : : 49,90TL 5 GB
Aylık Abonelik : 49,90TL 2,50 GB

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

 • Paket Kayıt

TMIDI yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turbo+ Midi Kampanyası biten müşteriler otomatik katılır.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo+ Midi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Midi Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelik

 • Turbo+ Midi Paketi 2,5 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB.
 • Paketten yalnızca Turbo+ Midi Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.