Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Konfor Paketi(500 DK, 100 SMS, 3 GB) – 29,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

03.04.2019
152

Açıklama

Turkcell Faturalı Turbo Konfor Paketini denemeye hazır olun. Turkcell kalitesi ve uygun fiyatı ile öne çıkan kampanyalar arasında yerini almaya başlamıştır. Sizde Turkcell kalitesi ile tanışmak ve denemek için Turkcell Turbo Konfor Paketi ile başlangıç yapabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo Konfor Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 3 GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 100SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanabilirsiniz. Kampanya faydaları yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Turkcell Faturalı Turbo Konfor kampanyadan belirli paketlerde olan ve belirli kriterleri sağlayan müşteriler yararlanabilir. Detaylar Yıllık Abonelik açıklamalarında belirtilmiştir.

Turkcell Faturalı Turbo Konfor Paketindeki birçok içerikten fayda sağlayabilirsiniz. Bu içerikleri sizler için aşağıdaki yazımızda maddeler halinde belirtik.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel 5GB internet ile anılarınızı 10GB depolama alanında güvenle saklayın.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 5GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Konfor Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 3 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
TV+’a Özel 5 GB İnternet
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet ve Anılarınız için 10 GB Depolama Alanı
Dergilik ve Dergilik’e Özel 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik : 29,90TL ( 500 DK, 100 SMS, 3 GB)
Aylık Abonelik : 29,90TL ( 500 DK, 100 SMS 1,5 GB)

Aktivasyon ve detaylar

Tarife Kayıt

TURBOKONFOR yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Tarife İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Aylık Abonelikler

 • Turbo Konfor Paketi 1,5GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Paketten yalnızca Turbo Konfor Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.

Yıllık Abonelikler

 • Turbo Konfor Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 3 GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 100SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanabilirsiniz.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Paket ile ilgili diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo Konfor Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 20 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Turbo Yeni 2GB, Faturalı 2GB Plus, Turbo Konfor.
 • 03.2019 tarihinden itibaren kampanyadan, Yapboz 250 ve Yapboz 500 paketlerinden halihazırda faydalanan Turkcell aboneleri de faydalanabilirler.
 • Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.