Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyası – 34TL


13.08.2020
542
Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyası – 34TL

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyası ile içerik olarak fazla zengin olmasa da bana kaliteden ödün vermeyen operatör gerekli diyorsanız sizi aramızda görmekten son derece mutlu olacağız. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyası ile aramıza şimdiden hoş geldiniz diyoruz. Turkcell Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak sizlere her zaman hizmetimizi en üst seviyede tutmuş olmaktayız. Bu anlamda müşteri memnuniyetinin bizim için önemini kavramış olacaksınız. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz kaliteden ödün vermeden hizmet almanın mutluluğu yüzlerine yansıyacaktır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyası müşterilerimizin tercihlerine göre Taahhütlü ve Taahhütsüz olarak iki farklı şekilde sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyasına gelerek bu fırsattan taahhütsüz olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 1 GB internet kullanım hakkına sahip olacaktır. Ayrıca Dergilik ve Dergilik’te geçerli 1GB internet içeren kulanım hakkı da sizleri beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyasına gelerek sunulan fırsattan 12 ay taahhüt vererek faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Geçerli 2 GB internet kullanın hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca Dergilik’te geçerli 1 GB internet içeriği de siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz için ayrıca ekstra olarak sunulan faydalar bulunmaktadır. Tarifeye gelen müşterilerimiz için sunulan faydalar aşağıdaki gibi olmaktadır.

Kampanya adı

Turbo Fırsat Plus 2 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 2 GB Mobil İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Ücretlendirme

Taahhütlü: 34TL, 2 GB
Taahhütsüz: 44,90TL, 1 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TURBOFIRSATPLUS yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetleri.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL TURBO FIRSAT PLUS yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

  • Turbo Fırsat Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak, 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 2 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
  • Turbo Fırsat Plus Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.
  • 05.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelenler faydalanabilir.
  • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

  • 05.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 500 DK, yurt içi her yöne 100 SMS ve 1 GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internet içeren “Turbo Fırsat Plus paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dâhil 29,9 TL olacaktır.
  • Paketten yeni tesis, numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
  • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63,2 Mbps olacaktır. Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.