Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyası – 34,90TL


03.06.2020
826
Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyası – 34,90TL

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyası, içeriği zengin Turkcell faturalı tarifesi arayanlar için tam size göre bir kampanya. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyası uygun fiyata içeriği zengin kullanım hakkı sunmaktadır. Fiyat açısından avantaj sağlayan, içerik açısından da zengin kullanım hakları sunan süper fırsat kampanyası sizleri beklemektedir. Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak bünyemizde her kesime ve her bütçeye göre tarifelerimiz bulunmaktadır. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz tüm beklentilerini fazlası ile bulacaklardır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyası müşterilerimizin tercihlerine göre Taahhütlü ve Taahhütsüz olarak iki farklı şekilde sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyasına gelerek bu fırsattan taahhütsüz olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 2 GB internet kullanım hakkına sahip olacaktır. Ayrıca Dergilik ve Dergilikte geçerli 1GB internet içeren kulanım hakkı da sizleri beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyasına gelerek sunulan fırsattan 12 ay taahhüt vererek faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Geçerli 4 GB internet kullanın hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca Dergilikte geçerli 1 GB internet içeriği de siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz için ayrıca ekstra olarak sunulan faydalar bulunmaktadır. Tarifeye gelen müşterilerimiz için sunulan faydalar aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox‘a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Fırsat Midi 4 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 4 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü: 34,90TL 4 GB
Taahhütsüz: 44,90TL 2 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

Müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL YILLIKTURBO yazarak 2200’a gönderebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo Fırsat Midi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak, 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 4 GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 100SMS, Dergilik Servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.
 • Turbo Fırsat Midi Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • 05.2019 tarihi itibari ile yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalıya gelen ses hattı aboneleri yararlanabilir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • 05.2019 tarihi itibarıyla 2 GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB içeren Turbo Fırsat Midi paketi 34,90 TL’dir.
 • 05.2019 tarihi itibari ile yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalıya gelen ses hattı aboneleri yararlanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.