Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyası – 34,90TL


03.06.2020
732
Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyası – 34,90TL

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyası ile Turkcell’in İllere özel yeni müşterileri için hazırladığı birbirinden avantajlı tarifeleri ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Turkcell her zaman için müşteri memnuniyetine göre tarifeler hazırlamakta ve hazırladığı tarifeler doğrultusunda müşterileri için hizmet vermektedir. Turkcell ile tarifede sürprize yer yok yazılan ve sunulan ne ise alacağınız hizmet de o doğrultuda olmaktadır. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyasından alacağınız hizmet, tarafınıza sunulan hizmet ile aynı olacaktır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyası müşterilerimizin Taahhütlü olarak faydalanabileceklerdir. Taahhütlü olarak faydalanabilecek şehirler Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa, Sivas, Samsun, Zonguldak ve Diyarbakır olmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyasına gelerek sunulan fırsattan 12 ay taahhüt vererek faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Geçerli 6 GB internet kullanın hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca Dergilik’te geçerli 1 GB internet içeriği de siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz için ayrıca ekstra olarak sunulan faydalar bulunmaktadır. Tarifeye gelen müşterilerimiz için sunulan faydalar aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox‘a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Fırsat Avantaj 6 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 6 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü: 34,90TL 6 GB
Taahhütsüz: 44,90TL 3 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TURBOFIRSATAVANTAJ yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL TURBOYILLIK yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo Fırsat Avantaj Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
 • Turbo Fırsat Avantaj Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.
 • 06.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa ve Sivas’tan yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelenler faydalanabilir.
 • 08.2019 itibarıyla Manisa, Tekirdağ, Samsun, Van, Zonguldak ve Ağrı kampanyaya eklenmiştir.
 • 09.2019 itibarıyla Batman, Diyarbakır, Hakkari ve Şırnak kampanyaya eklenmiştir.
 • 11.2019 itibariyle Edirne, Afyon, Manisa, Van, Tekirdağ, Batman, Şırnak, Hakkari ve Ağrı’da kampanya satışla kapatılacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.