Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Avantaj+ 10 GB Kampanyası – 49,90TL


13.08.2020
795
Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Avantaj+ 10 GB Kampanyası – 49,90TL

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj+ 10 GB Kampanyası, Turkcell İllere göre düzenlediği kampanyalar ile Turbo tarifeleri devam ediyor. Turkcell değişiklik yaparak İl bazında kampanyalar sunmaya başlamış bulunmaktadır. Türkiye genelinde herkesin Türkcell kalitesi ile tanışması için hazırlanan çok avantajlı kampanyası sizlere geliyor. Turkcell kalitesi ile uygun fiyata tanışmak ve aradığınız her şeyi bulabilmek için sizleri de aramıza yani Turkcell ailesine bekliyoruz.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj+ 10 GB Kampanyası müşterilerimizin Taahhütlü olarak faydalanabileceklerdir. Taahhütlü olarak faydalanabilecek şehirler Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa, Sivas, Samsun, Zonguldak ve Diyarbakır olmaktadır. Ayrıca 25.10.2019 tarihi itibarıyla kampanya, Turkcell web sayfasından başvuru yapıp özel ekiple işlemi tamamlanan (tık diye turkcell’li ol) kanaldan gelen başvurulara da il koşulu olmaksızın açık olacaktır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj+ 10 GB Kampanyasına gelerek sunulan fırsattan 12 ay taahhüt vererek faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Yurt İçi Her Yöne 500 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Geçerli 10 GB internet kullanın hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca Dergilik’te geçerli 1 GB internet içeriği de siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Avantaj+ 10 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz için ayrıca ekstra olarak sunulan faydalar bulunmaktadır. Tarifeye gelen müşterilerimiz için sunulan faydalar aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox‘a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Fırsat Avantaj+ 10 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 500 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 10 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü: 49,90TL 10 GB
Taahhütsüz: 64,90TL 5 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TFIRSATAVANTAJ yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKTURBO  yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo Fırsat Avantaj+ Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
 • Turbo Fırsat Avantaj+ Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.
 • 07.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa ve Sivas’tan yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelenler faydalanabilir.
 • 08.2019 itibarıyla Manisa, Tekirdağ, Samsun, Van, Zonguldak ve Ağrı kampanyaya eklenmiştir.
 • 09.2019 itibarıyla Batman, Diyarbakır, Hakkari ve Şırnak kampanyaya eklenmiştir.
 • 09.2019 itibarıyla İstanbul’un Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy ilçeleri kampanyaya eklenmiştir.
 • 11.2019 itibarıyla Edirne, Afyon, Manisa, Van, Tekirdağ, Batman, Şırnak, Hakkari ve Ağrı’da ve İstanbul Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy ilçelerinde kampanya satışla kapatılacaktır.
 • 10.2019 tarihi itibarıyla kampanya, Turkcell web sayfasından başvuru yapıp özel ekiple işlemi tamamlanan (tık diye turkcell’li ol) kanaldan gelen
  başvurulara da il koşulu olmaksızın açık olacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.