Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyası – 61TL


13.08.2020
765
Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyası – 61TL

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyası, Turkcell içeriği zengin kullanıcısı için farklılık yaratan kampanyalar sunmaya devam ediyor. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyasına gelmek isteyen müşterilerimiz için içeriği son derece geniş ve kullandıkça telefonunuzu elinizden bırakamayacağınız kadar dolu bir tarife olmaktadır. Kampanya olarak içeriğinin dolgunluğuna ekstra olarak fiyatı da cep yakmayan bir kampanya olmaktadır. Turkcell düzenlemiş olduğu kampanyaları ve dolgun içerikleri ile her zaman tercih sebebi olmaktadır. Turkcell avantajlarından faydalanmak ve dolu dolu içeriklerden de yararlanmak için sizi en yakın Turkcell mağazalarına bekliyoruz. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyası müşterilerimizin tercihlerine göre Taahhütlü olarak sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyasına gelerek bu fırsattan taahhütsüz olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 1000 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 8 GB internet kullanım hakkına sahip olacaktır. Ayrıca Dergilik ve Dergilikte geçerli 1GB internet içeren kulanım hakkı da sizleri beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz için ayrıca ekstra olarak sunulan faydalar bulunmaktadır. Tarifeye gelen müşterilerimiz için sunulan faydalar aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox‘a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Fırsat 61, 8 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 8 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü: 61,00TL 8 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TURBOFIRSAT61 yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetleri.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKTURBO yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo Fırsat 61 Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilikte geçerli 1 GB internet içerir.
 • Turbo Fırsat 61Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.
 • 09.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Trabzon’dan yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.