Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketi – 69,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

04.04.2019
69

Açıklama

Turkcell Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketi, internette vakit geçirmeyi sevenler tam size göre bir paketimiz var. Konuşmayı da severim ama daha çok yazarım ve mesajlaşırım diyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketi zengin içeriği ile Turkcell Uygulamalarının keyfini çıkartmaya doyamayacaksınız. Turkcell Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketinden tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Turbo Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketini aylık olarak kullanmak isteye müşterilerimiz ise Turbo Ekstra Paketi 2GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.

Turkcell Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketinizin diğer bir özelliği de yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo Ekstra 4 GB Paketinizi aylık ya da yıllık abonelikler şeklinde kullanmak isteyen müşterilerimiz, ayrıca seçtikleri abonelik tipine göre aşağıdaki özelliklerden de faydalanabilirler.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’a özel 10 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel 5GB internet ile anılarınızı 10GB depolama alanında güvenle saklayın.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 5GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • Goller Cepteİddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Liglerinin analizlerini detaylı inceleyin.

Kampanya adı

Turbo Ekstra Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 4 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB
TV+’a Özel 10 GB İnternet
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet ve Anılarınız için 10 GB Depolama Alanı
Dergilik ve Dergilik’e Özel 5GB İnternet
Goller Cepte

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 4 GB 69,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 2 GB 69,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TURBOEKSTRA yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK TURBO EKSTRA yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

IPTAL YILLIKTURBO yazarak 2200’a gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanabilirsiniz.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo Ekstra Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 25 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelik

 • Turbo Ekstra Paketi 2GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.