Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketi – 59,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

30.06.2019
185
Turkcell / Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketi – 59,90TL

Açıklama

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketi, internette vakit geçirmeyi sevenler tam size göre bir paketimiz var. Konuşmayı da severim ama daha çok yazarım ve mesajlaşırım diyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketi zengin içeriği ile Turkcell Uygulamalarının keyfini çıkartmaya doyamayacaksınız. Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketinden tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Turbo+ Hepsi Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketini aylık olarak kullanmak isteye müşterilerimiz ise Turbo Ekstra Paketi 2 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketinizin diğer bir özelliği de yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketinizi aylık ya da yıllık abonelikler şeklinde kullanmak isteyen müşterilerimiz, ayrıca seçtikleri abonelik tipine göre aşağıdaki özelliklerden de faydalanabilirler.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel 5GB internet ile anılarınızı 10GB depolama alanında güvenle saklayın.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Turbo+ Hepsi Ekstra 4 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Cepten 4 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 4 GB 59,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 2 GB 59,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

THEPSIEKSTRA yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK THEPSIEKSTRA yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo+ Hepsi Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 4 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • Turbo+ Hepsi Ekstra Paketi 2GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız ve SMS’leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.