Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketi – 34TL


13.08.2020
968
Turkcell / Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketi – 34TL

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketi ile birlikte bütçenizi sarsmadan tüm içeriklerden fayda sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketi zengin içerik ile Turkcell Uygulamalarının keyfini rahatça sürebilirsiniz. Zengin içeriğine göre diğer birçok paket olarak sunulan tarifelerden fiyatı daha cazip olmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketi, yıllık aboneleri için paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 1 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet sunmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketi, aylık aboneleri için 500 MB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerikten faydalanabilirler.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketine aylık ya da yıllık olarak gelen müşterilerimiz yukarıda saydığımız faydaların yanında, aşağıdaki özelliklerden de yararlanabileceklerdir.

  • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

Turbo Fırsat Plus Konuş 1 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 1 GB Mobil İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 1 GB 34 TL
Aylık Abonelikler İçin 500 MB  44,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TURBOFIRSATPLUSKONUS yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetleri.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali              

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

  • Turbo Fırsat Plus Konus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 1 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
  • Turbo Fırsat Plus Konus Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.
  • 27.06.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelenler faydalanabilir.
  • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Aylık Abonelik

  • 27.06.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1.000 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 0.5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internet içeren “Turbo Fırsat Plus Konus paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 29.9TL olacaktır.
  • Paketten yeni tesis, numara taşıma veya ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.