Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Eko 1 GB Paketi – 39,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

04.04.2019
74

Açıklama

Turkcell Faturalı Turbo Eko 1 GB Paketi ile birlikte bütçenizi sarsmadan tüm içeriklerden fayda sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı Turbo Eko 1 GB Paket zengin içerik ile Turkcell Uygulamalarının keyfini rahatça sürebilirsiniz. Zengin içeriğine göre diğer birçok paket olarak sunulan tarifelerden fiyatı daha cazip olmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Eko 1 GB Paketi, yıllık aboneleri için paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 1 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet sunmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Eko 1 GB Paketi, aylık aboneleri için 500MB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerikten faydalanabilirler.

Turkcell Faturalı Turbo Eko 1 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo Eko 1 GB Paketine aylık ya da yıllık olarak gelen müşterilerimiz yukarıda saydığımız faydaların yanında, aşağıdaki özelliklerden de yararlanabileceklerdir.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel 5GB internet ile anılarınızı 10GB depolama alanında güvenle saklayın.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 5GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

Turbo Eko Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten  1 GB Mobil İnternet
Bip’te geçerli 1 GB
TV+’a Özel 5 GB İnternet
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet ve Anılarınız için 10 GB Depolama Alanı
Dergilik ve Dergilik’e Özel 5 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 1 GB 39,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 500 MB  39,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TURBOEKO yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turbo Eko Kampanyası biten müşteriler otomatik katılır.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali              

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

IPTAL YILLIKTURBO yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo Eko Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 1 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanabilirsiniz.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo Eko Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 20 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Akıllı 1GB, Akıllı Saat, Altın Yaşlar Paket, BEN YAPTIM 500, DESTEK HEPSI, DESTEK KONUSMA, Engel Tanımayan Hepsi 1 GB, Faturalı 2 GB Plus, Faturalı 300 dk Plus, Faturalı 600 dk Plus, Faturalı Avantaj 2 GB, Faturalı Avantaj 3 GB, Hepsi 100, Hepsi Eko 500, Kazandıran Midi, Kazandıran Süper, Konfor Eko, Konfor Ekstra Paketi, Turbo Eko 1 GB, Turbo Eko, Turbo Fırsat, Turbo Mini, Turbo Yeni 2 GB, Yapboz 250, Yapboz 500, Turbo 1 GB, Kontrol Midi, Kahraman Paket, Kazandıran Çiftçi Paketi.

Aylık Abonelik

 • Turbo Eko Paketi 500MB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
 • Paketten yalnızca Turbo Eko Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.