Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketi – 29,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50
Loading...

30.06.2019
201
Turkcell / Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketi – 29,90TL

Açıklama

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketi ile birlikte bütçenizi sarsmadan tüm içeriklerden fayda sağlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paket zengin içerik ile Turkcell Uygulamalarının keyfini rahatça sürebilirsiniz. Zengin içeriğine göre diğer birçok paket olarak sunulan tarifelerden fiyatı daha cazip olmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketi, yıllık aboneleri için paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 1 GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet sunmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketi, aylık aboneleri için 500MB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerikten faydalanabilirler.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketine aylık ya da yıllık olarak gelen müşterilerimiz yukarıda saydığımız faydaların yanında, aşağıdaki özelliklerden de yararlanabileceklerdir.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel 5GB internet ile anılarınızı 10GB depolama alanında güvenle saklayın.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Kampanya adı

Turbo+ Hepsi Eko 1 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Cepten  1 GB Mobil İnternet
Bip’te geçerli 1 GB
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet ve Anılarınız için 10 GB Depolama Alanı
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 1 GB 29,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 500 MB  29,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

THEPSIEKO yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turbo+ Hepsi Eko Kampanyası biten müşteriler otomatik katılır.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali              

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo+ Hepsi Eko Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 1 GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • Turbo+ Hepsi Eko Paketi 0,5 GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB.
 • Paketten yalnızca Turbo+ Hepsi Eko Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.