Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyası – 75,00TL


03.06.2020
707
Turkcell / Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyası – 75,00TL

Turkcell Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyası, içeriği zengin kaliteli operatör arayanların adresi Turkcell siz müşterilerinin yüzlerini gülümsetmeye devam ediyor. Kaliteli bir operatör arayışı içinde bulunan ve içeriği de dolu dolu olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyası müşterileri için aradığından da fazlasını bulabilecekleri süper bir kampanyadır. Turkcell alt yapısı ve çekim yönü en güçlü operatör olarak siz müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Zengin içerikli Turbo Dijital 20 Paketi ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın! Turkcell Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyası müşterilerimizin tercihlerine göre Taahhütlü ve Taahhütsüz olarak iki farklı şekilde sunulmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyasına gelerek bu fırsattan taahhütsüz olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz, 10 GB internet, her yöne 2.000 DK ve Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, yurt içi her yöne 100 SMS ve Dergilik ve Dergilikte geçerli 1GB internet içeren kulanım hakkı da sizleri beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyasına gelerek sunulan fırsattan 12 ay taahhüt vererek faydalanmak isteyen kampanya ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 20 GB internet kullanabilirsiniz. Her yöne 2.000 DK ve Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, 100 SMS ve Dergilikte geçerli 1GB içerir. İnternet içeriği de siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Turkcell Faturalı Turbo Dijital 20 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz için ayrıca ekstra olarak sunulan faydalar bulunmaktadır. Tarifeye gelen müşterilerimiz için sunulan faydalar aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilikve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox‘a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Turbo Dijital 20 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000 DK
Turkcell’lilerle Sınırsız Görüşme
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Cepten 20 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu tarife yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü: 75,00TL 20 GB
Taahhütsüz: 89,90TL 10 GB

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

TDIJITAL20 yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Turkcell mağazaları ve müşteri hizmetleri.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKTURBO yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo Dijital 20 Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 20 GB internet kullanabilirsiniz; her yöne 2000 dk ve Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
 • Turbo Dijital 20 Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 75TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 12.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

 Aylık Abonelik

 • 12.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 2000 DK ve Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, yurt içi her yöne 100 SMS ve 10 GB internet, Dergilik ve Dergilikte geçerli 1GB internet içeren “Turbo Dijtal 20 paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 75 TL olacaktır.
 • Turkcell Faturalı’ya yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelen bireysel ses aboneleri içindir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.