Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paketi – 89,90TL


13.08.2020
700
Turkcell / Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paketi – 89,90TL

Turkcell Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paketi ile siz değerli müşterilerimize adından da anlaşılacağı gibi bol içerikli tarife sunmaya devam ediyoruz. Turkcell Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paketi ile Zengin içerikli Turbo+ Bol Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini dilediğiniz gibi sürmeniz için hazırlanmıştır. Turkcell’in düzenlediği içeriği bol bol tarifesi Turkcell faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paketinin içeriğinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz adres Turkcell Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paketi müşterilerimizi memnun etmek için tasarlanmıştır.

Turkcell Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paket kampanyası yıllık abonelikler ve aylık abonelikler olmak üzere siz müşterilerimizin tercihine göre ikiye ayrılmaktadır.

Turkcell Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Yıllık Paket kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimiz, Turbo+ Bol Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz. Kampanya faydaları yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Turkcell Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Aylık Paket kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Turbo+ Bol Paketi 3GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir. Paket faydaları yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Turkcell Faturalı Turbo+ Bol 6 GB Paketine gelen müşterilerimiz birbirinden özel içeriklerden diledikleri gibi faydalanma fırsatı buluyor. Fayda sağlayabileceğiniz fırsatlar aşağıdaki gibidir.

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Kampanya adı

Turbo+ Bol 6 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 1000 DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Cepten 6 GB Mobil İnternet
BİP’e Özel Ek 1 GB Görüntülü Konuşma
Fizy’e Özel 5 GB İnternet
Lifebox’a Özel 5 GB İnternet
Dergilik ve Dergilik’e Özel 1 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Yıllık Abonelik : 89,90TL 6 GB
Aylık Abonelik : 109,90TL 3 GB

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

 • Paket Kayıt

TBOL yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK TBOL yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelik

 • Turbo+ Bol  Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz.
 • Turbo+ Bol Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelik

 • Turbo+ Bol Paketi 3GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • 20.10.2019 tarihi itibarıyla paket ücreti 89,90 TL olarak güncellenmiştir.
 • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.