Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketi – 189,90TL


02.06.2020
437
Turkcell / Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketi – 189,90TL

Turkcell Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketi ile birbirinden eğlenceli uygulamaların tadına doyamayacaksınız. Zengin içerik ve Turkcell Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketi kalite ile sizlere sunulmaktadır. Turkcell Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketi ile ayrıcalıkların tarifesine sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sahip olacağınız ayrıcalıklar dünyası, ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum+ müşterilerimize hizmet vermek için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketine gelen yıllık abonelik başvurusu yapan müşterilerimiz, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 25 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika, Turkcell yönüne sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeriğinden faydalanabilirler. Paket içeriğindeki faydalardan tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilmektedir.

Turkcell Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketine aylık abonelik olarak başvuruda bulunan müşterilerimiz ise Yurt İçi Her Yöne 12,5 GB internet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB İnternet içeriğinden faydalanabilmektedir. Ayrıca paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketine gelerek ayrıca aşağıda belirttiğimiz içeriklerden de yararlanabilirsiniz.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketine gelen müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Turkcell Faturalı Platinum+  Black Maksi 25 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum+ Black Maksi 25 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 25 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 5 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Salla Kazan ile Her Hafta GB Kazanma
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 25 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 25 GB 189,90TL
Aylık Abonelikler İçin 12,5 GB 189,90TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PBMAKSI yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

PBMAKSI yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir kampanyaya geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde katlanan internet faydanız hemen silinir ve iptal talebiniz (veya kampanya değişiklik talebiniz) hemen geçerli olur.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

 • Platinum+ Black Maksi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 25 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum+ Süper Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 50 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelikler İçin

 • Platinum+ Black Maksi Paketi 12,5 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • urt dışını ararken veya yurt dışına SMS gönderirken yapacağınız kullanımlarda avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Yurt dışı yönüne arama paketi 60 dakika 14 TL, yurt dışı yönüne SMS paketi 30 SMS 3 TL’dir.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 KB’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Dergilik’te geçerli 1 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.