Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketi – 149,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

12.04.2019
58

Açıklama

Turkcell Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketi müşterilerimiz için en ayrıcalıklı paketler arasında yer almaktadır. Zengin içeriği ile doya doya kullanabileceğiniz, Turkcell uygulamalarının tadını çıkartmaya hazır olun. Turkcell Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketinin ayrıcalıklarından yararlanmak için, hemen başvurunuzu gerçekleştirin sizler için sunulan ayrıcalıkların tamamından yararlanın. Turkcell kalitesi ile tanışın kullanımınızı rahat rahat gerçekleştirin. Turkcell Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketine gelen müşterilerimize sunulan ayrıcalıklar sırası ile Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimize hizmet vermek için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Platinum Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 20 GB internet kullanabilirsiniz, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB kullanım hakkına sahip olmaktadır. Ayrıca tarifenin ayrıcalıklarından tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketine aylık abone olarak gelen müşterilerimiz ise Platinum Süper Paketi 10 GB İnternet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadır. Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki içeriklerden de yararlanabilmektedirler.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 15 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Liglerinin analizlerini detaylı inceleyebilirsiniz.

lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın.

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Süper 20 GB Paketine gelen müşterilerimize ayrıcalıklarımız daha bitmedi, paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Süper 20 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 20 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 15 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Ligleri
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 25 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 20 GB 149,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 10 GB 149,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUM SUPER yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK PLATINUM SUPER yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 20 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, her yöne 100SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum Süper Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelikler İçin

  • Platinum Süper Paketi 10 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.