Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketi – 99,90TL


13.04.2019
500
Turkcell / Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketi – 99,90TL

Açıklama

Turkcell Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketi içerisinde birbirinden farklı uygulamalar bulunduran zengin içerikli tarifelerden biridir. Zengin içerikleri Turkcell uygulaması ile keyfinizi bozmadan rahatça kullanım sağlayabilirsiniz. Hemen başvurunuzu yaparak size sunulan ayrıcalıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketine gelen, Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterileri tüm bu hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Turkcell Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketine yıllık abonelik olarak gelen müşterilerimiz, Platinum Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcelliler’le sınırsız konuşma, Yurt İçi Her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar.

Turkcell Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketini aylık abonelik olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz ise Platinum Plus Paketi 5 GB internet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerikten faydalanabilirler. Ayrıca Platinum Plus Paketinden yalnızca Platinum Plus Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketinin ayrıcalıklarının bazıları aşağıdaki gibidir.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 15 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Liglerinin analizlerini detaylı inceleyebilirsiniz.

lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Plus 10 GB Paketine gelen müşterilerimiz içeriğinin zengin çeşitlerine çok şaşıracaklar. Öyle ki paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Plus 10 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 10 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 15 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Ligleri
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 25 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 10 GB 99,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 5 GB 99,90 TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUM PLUS yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Platinum Plus Paketinden yalnızca Platinum Plus Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir. Paketi aylık olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz içindir.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcelliler’le sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum Plus Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 30 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelikler İçin

  • Platinum Plus Paketi 5 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Platinum Plus Paketinden yalnızca Platinum Plus Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.