Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi – 119,90TL


02.06.2020
536
Turkcell / Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi – 119,90TL

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi ile birbirinden eğlenceli uygulamaların tadına doyamayacaksınız. Zengin içerik ve Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi kalite ile sizlere sunulmaktadır. Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi ile ayrıcalıkların tarifesine sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sahip olacağınız ayrıcalıklar dünyası, ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimize hizmet vermek için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketine gelen yıllık abonelik başvurusu yapan müşterilerimiz, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 12 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika, Turkcell yönüne sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeriğinden faydalanabilirler. Paket içeriğindeki faydalardan tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilmektedir.

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketine aylık abonelik olarak başvuruda bulunan müşterilerimiz ise Yurt İçi Her Yöne 6 GB internet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB İnternet içeriğinden faydalanabilmektedir. Ayrıca paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketine gelerek ayrıca aşağıda belirttiğimiz içeriklerden de yararlanabilirsiniz.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketine gelen müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Avantaj 12 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 12 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 5 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 25 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 12 GB 119,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 6 GB 119,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PAVANTAJ yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK PAVANTAJ yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

MKampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir kampanyaya geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde katlanan internet faydanız hemen silinir ve iptal talebiniz (veya kampanya değişiklik talebiniz) hemen geçerli olur.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum Maksi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 12 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum Maksi Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelikler İçin

  • Platinum Maksi Paketi 6 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.