Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi – 119,90TL


24.10.2020
707
Turkcell / Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi – 119,90TL

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi ile birbirinden eğlenceli uygulamaların tadına doyamayacaksınız. Zengin içerik ve Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi kalite ile sizlere sunulmaktadır. Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketi ile ayrıcalıkların tarifesine sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sahip olacağınız ayrıcalıklar dünyası, ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimize hizmet vermek için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketine gelen yıllık abonelik başvurusu yapan müşterilerimiz, paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 12 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika, Turkcell yönüne sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeriğinden faydalanabilirler. Paket içeriğindeki faydalardan tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilmektedir.

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketine gelerek ayrıca aşağıda belirttiğimiz içeriklerden de yararlanabilirsiniz.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketine gelen müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Turkcell Faturalı Platinum Avantaj 12 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Avantaj 12 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 12 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ile Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 12 GB 119,90 TL

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PAVANTAJ yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

MKampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir kampanyaya geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde katlanan internet faydanız hemen silinir ve iptal talebiniz (veya kampanya değişiklik talebiniz) hemen geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum Maksi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 12 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum Maksi Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.