Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı ‘Platinum Exclusive 7’ 15 GB Kampanyası – 300TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

06.01.2019
496
Turkcell / Faturalı ‘Platinum Exclusive 7’ 15 GB Kampanyası – 300TL

Açıklama

Turkcell Faturalı ‘Platinum Exclusive 7’ 15 GB Kampanyası ile hayatınızı kolaylaştırmaya geliyoruz. Turkcell Faturalı ‘Platinum Exclusive 7’ Kampanyası ile siz değerli kullanıcılarına özel çözümler sunuyor. Diğer Turkcell kampanyalarından farklı olarak, bu kampanyaya katılan müşterilerimize Apple Iphone 7 Plus cihaz kullanım hakkı tanımlanacaktır ve cihazların temini özel hizmet ekibi ile gerçekleştirilecektir. Turkcell Faturalı ‘Platinum Exclusive 7’ 15 GB Kampanyasına katılan müşterilerimize yurtdışı kullanımlarında geçerli aylık “Platinum Exclusive 1 GB” tanımlanacaktır.

Turkcell Faturalı ‘Platinum Exclusive 7’ 15 GB Kampanyası ile kullanıcılarımıza, Kampanya kapsamında yurtiçi her yöne 2000 DK, Turkcell’lilerle yurtiçi sınırsız konuşma, yurtiçi her yöne 1000 SMS, 15 GB yurt içi internet, Dergilik servisi ve bu uygulamada geçerli yurtiçi 5GB internet sunulacaktır. Paket içerisindeki 1000 SMS, MMS olarak da kullanılabilir. Kampanyadan faydalanan müşterilerimize Apple Iphone 7 Plus cihaz kullanım hakkı tanımlanacaktır. Turkcell Faturalı ‘Platinum Exclusive 7’ 15 GB Kampanyasından belirlenmiş kriterlere uyulması durumunda, müşteriler aranarak özel hizmet ekibi aracılığıyla kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya adı

‘Platinum Exclusive 7’ 15 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Her yöne  2000 DK
Turkcell Yönüne Sınırsız DK
1000 SMS / MMS
Cepten  15 GB
Dergilik Servisi
Dergilikte Geçerli + 5 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Taahhütlü: 300TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Belirlenmiş kriterlere uyulması durumunda, müşteriler aranarak özel hizmet ekibi aracılığıyla kampanyaya katılabileceklerdir.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Tarife İptali

Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1’den %18’e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 299.11 TL olacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşterilerimize Apple Iphone 7 Plus cihaz kullanım hakkı tanımlanacaktır ve cihazların temini özel hizmet ekibi ile gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyadan faydalanan  müşterilerimize yurtdışı kullanımlarında geçerli aylık “Platinum Exclusive 1 GB” tanımlanacaktır.
 • Kampanyadan mevcut Turkcell faturalı bireysel müşterilerimiz belirlenmiş kriterlere uymaları durumunda 168 kota kısıtlamasına uygun olarak faydalanabilecektir.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Yurt dışını ararken veya yurt dışına SMS gönderirken yapacağınız kullanımlarda da avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Platinum 15 paketi, yurt içinde geçerli 1000 SMS/MMS içermektedir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Kampanyadan 24 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirim ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.

blank

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.