Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketi – 149,90TL


11.01.2021
709
Turkcell / Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketi – 149,90TL

Turkcell Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketi zengin içeriği ile siz müşterilerimizin gözlerini kamaştıracak. Birbirinden farklı ekstra Turkcell uygulamaları ile paketinizin keyfini doyasıya çıkartın. Turkcell Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketi ile tarifenizin size sunmuş olduğu kullanım haklarınız dışında paketinizin özelliği gereği çok seveceğinizi umduğumuz ekstra faydaları mevcuttur. Sizde paket içerisinde sunulan tüm içeriklerden yararlanmak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin Turkcell kalitesine gelin. Turkcell Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketine gelen müşterilerimize sunulan bazı ayrıcalıklar sırası ile Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimize hizmet vermek için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Platinum+ Maksi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 16 GB internet kullanımı sağlayabilir. Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 1000SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeriğinden faydalanabilirler. Ayrıca paketten tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki içeriklerden de fayda sağlayabilmektedirler.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’a özel aylık 5 GB internet ve depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Turkcell Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketine gelen müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Turkcell Faturalı Platinum+ Maksi 16 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum+ Maksi 16 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 16 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet
Dergilik

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 16 GB 149,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PMAKSI yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK PMAKSI yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir kampanyaya geçme talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde katlanan internet faydanız hemen silinir ve iptal talebiniz (veya kampanya değişiklik talebiniz) hemen geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum+ Maksi Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 16 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 1000SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum+ Maksi Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 50 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.