Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketi – 129,90TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

12.04.2019
57

Açıklama

Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketi zengin içeriği ile siz müşterilerimizin gözlerini kamaştıracak. Birbirinden farklı ekstra Turkcell uygulamaları ile paketinizin keyfini doyasıya çıkartın. Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketi ile tarifenizin size sunmuş olduğu kullanım haklarınız dışında paketinizin özelliği gereği çok seveceğinizi umduğumuz ekstra faydaları mevcuttur. Sizde paket içerisinde sunulan tüm içeriklerden yararlanmak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin Turkcell kalitesine gelin. Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketine gelen müşterilerimize sunulan bazı ayrıcalıklar sırası ile Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimize hizmet vermek için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Platinum Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 16 GB internet kullanımı sağlayabilir. Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 100SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içeriğinden faydalanabilirler. Ayrıca paketten tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketine aylık abone olarak gelen müşterilerimiz ise Platinum Ekstra Paketi 8 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB olarak yararlanabilir. Ve paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketine gelen müşterilerimiz aşağıdaki içeriklerden de fayda sağlayabilmektedirler.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 15 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Liglerinin analizlerini detaylı inceleyebilirsiniz.

lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketine gelen müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Turkcell Faturalı Platinum Ekstra 16 GB Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Ekstra 16 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 16 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 15 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Ligleri
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 25 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 16 GB 129,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 8 GB 129,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUM EKSTRA yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK PLATINUM EKSTRA yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 16 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, her yöne 100SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum Ekstra Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelikler İçin

  • Platinum Ekstra Paketi 8 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.