Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketi – 349,90TL


19.10.2019
539
Turkcell / Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketi – 349,90TL

Turkcell Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketi ile içeriği zengin kampanyalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Turkcell Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketi ile Turkcell uygulamalarının tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Turkcell geniş içerikli kampanyası ile adınıza sunulan içerikleri başvurunuzu gerçekleştirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketi ile siz değerli müşterilerimizin ayrıcalığı her yerde devam etmektedir. Öyle ki ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası siz müşterilerimizi bekliyor.

TurkcellFaturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketinden yıllık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz için Platinum+ Black Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 60 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir. Platinum+ Black Süper Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır. Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketinden aylık olarak faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise Platinum+ Black Süper Paketi 30 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir. Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketinin müşterileri için sağladığı ayrıcalıklar aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalog sizinle.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • lifebox’a özel aylık 5 GB internet ile anılarınızı 50 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın.
 • Dergilikile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • Salla Kazanile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Black Süper 60 GB Paketinin özelliği gereği yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Black Süper 60 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 60 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 5 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 50 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmış bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 60 GB 349,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 30 GB 349,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PBSUPER yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

PBSUPER AYLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

 • Platinum+ Black Süper Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 60 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • Platinum+ Black Süper Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelikler İçin

 • Platinum+ Black Süper Paketi 30 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde, her fatura döneminizde 3 gün günlük ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sonrasında, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.