Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Black Ektra 50 GB Paketi – 289,90TL


11.01.2021
638
Turkcell / Faturalı Platinum Black Ektra 50 GB Paketi – 289,90TL

Turkcell Faturalı Platinum Black Ekstra 50 GB Paketi, kendi serisi arasındaki paketlerin enlerindendir. İçeriğindeki 50 GB internet ile neredeyse ev tarifesi kadar interneti ile gözlerinizi kamaştırmaktadır. Turkcell Faturalı Platinum Black Ekstra 50 GB Paketi ile zengin içerikli Turkcell uygulamalarının keyfini dilediğiniz gibi sürebilirsiniz. Sunulan faydalardan yararlanmak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin, paketinizin verdiği ayrıcalıkların keyfini sürmeye başlayın. Turkcell Faturalı Platinum Black 50 GB Ekstra Paketinin sunmuş olduğu ayrıcalıklar kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Black Ekstra 50 GB Paketinden

Platinum+ Black Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 50 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir. Platinum+ Black Ekstra Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Ekstra 50 GB Paketinin aşağıdaki özelliklerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’ta saklama alanı, lifebox premium üyeliği ve lifebox’ta geçerli 5 GB internet.

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Turkcell Faturalı Platinum Black Ektra 50 GB Paketine gelen müşterilerimiz ayrıca, paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanım sağlayabilirler.

Kampanya adı

Platinum Black Ekstra 50 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 50 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 5 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 50 GB 289,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUM BLACK EKSTRA yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum+ Black Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 50 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 1000SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
  • Platinum+ Black Ekstra Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
  • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.