Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyası – 199,90TL


11.01.2021
348
Turkcell / Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyası – 199,90TL

Turkcell Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyası ile beklediğinizden de fazlasını almaya hazır olun. Turkcell düzenlemiş olduğu kampanyası ile değerli aboneleri için oldukça avantajlı içerikler sunan tarifeler sunmaya devam ediyor. Turkcell Platinum Black serisinden, Turkcell Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyası ile bir tarifeden aradığını sonuna kadar bulmak isteyenlere özel tarifeler sizleri beklemektedir. Turkcell düzenlemiş olduğu kampanyalar doğrultusunda abonelerinin ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılayan ve beklentisini sonuna kadar veren tarifeler sunmaktadır. Turkcell Platınum Black serisinden bir tanesi olan Turkcell Faturalı Platınum Black Plus 45 GB tarifesinden tüm bireysel faturalı aboneler faydalanabileceklerdir.

Turkcell Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyasına Yıllık olarak gelen aboneler, Yurt İçi Her Yöne 45 GB İnternet, Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika, Turkcell’iler ile Sınırsız Konuşma, Yurt İçi Her Yöne 300 SMS, YouTube, İnstagram, Facebook, Twitter’da geçerli 5 GB İnternet ve Dergilik Maksi, Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet içeriğinden faydalanabileceklerdir. Ayrıca bu tarifede 12 ay kalma sözü verene ya da kalan ay kadar üst pakete geçiş yapan abonelerimize de ilk ay kullanabilecekleri Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Bu haktan aboneliğiniz boyunca en fazla üç kez faydalanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyasına Aylık olarak gelen aboneler ise Yurt İçi Her Yöne 45 GB İnternet, Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika, Turkcell’liler ile Sınırsız Görüşme, Yurt İçi Her Yöne 300 SMS, YouTube, İnstagram, Facebook, Twitter’da geçerli 5 GB İnternet ve Dergilik Maksi Paketi ile Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet hakkından faydalanabilmektedirler.

Turkcell Faturalı Platınum Black Plus 45 GB Kampanyasında yukarıda bulunan kullanım haklarının yanında da aşağıda verilen ekstra haklardan da faydalanabilmektedirler.

 • YouTube, İnstagram, Facebook, Twitter’da geçerli 5 GB İnternet
 • Dergilik Maksi ve Dergilikte Geçerkli 1 GB İnternet
 • BİP’e Özel Ek 5 GB İnternet ile Görüntülü Konuşma
 • Lifebox’ta Geçerli 3 Ay 100 GB Saklama Alanı ve lifebox’a Özel 5 GB İnternet
 • 2 Ay Geçerli TV Premıum Paketi ve TV+’a Özel 5 GB İnternet
 • 3 Ay Geçerli Fizy Premium Üyeliği ve Fizy’de Geçerli 5 GB İnternet
 • Salla Kazan ile Her Hafta Garantili Sallama Hakkı

Kampanya adı

Platınum Plus 45 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 45 GB İnternet
Yurt İçi Her Yöne 300 SMS
Dergilik Maksi ve Dergilikte Geçerli 1 GB İnternet
Tarifede 12 Ay Kalma Sözüne İlk Ay Geçerli Ekstra 30 GB İnternet

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 45 GB, 199,90TL
Aylık Abonelikler İçin 45 GB, 239,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUMP45 yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Dijital Operatör uygulamasından, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL PLATINUMP45 yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Aboneler

 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında, Fiyatlara KDV ve ÖTV dahil olmaktadır.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyası için taahhüt veren abonelere özel ilk ay kullanabilecekleri 30 GB İnternet hatlarına yüklenecektir.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasından tüm bireysel aboneler faydalanabileceklerdir.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında, Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasından 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirim ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

Aylık Aboneler

 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında, aboneler yurt içi her yöne 45 GB İnternet, yurt içi her yöne 2000 dakika, Turkcell’lier ile sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS, YouTube, İnstagram, Facebook, Twitter’da geçerli 5 GB İnternet ve Dergilik Maksi Paketi ve Dergilikte geçerli 1 GB İnternet içeriği bulunmaktadır.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında belirtilen fiyatlar yurt için kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında, Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında Dergilik Maksi paketiyle birlikte  Dergilikteki tüm ücretli yerli dergileri, hiçbir limit olmadan okuyabilirsiniz.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 45 GB Kampanyasında, Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.

blank

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.