Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketi – 229,90TL


02.06.2020
732
Turkcell / Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketi – 229,90TL

Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketinin içeriklerini müşterilerimize tanıtmaya devam ediyoruz. Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketine zengin içerikli Turkcell uygulamaları ile kullanmaya doyamayacaksınız. Turkcell uygulamalarını kullanırken, keyfinize keyif katarak yüzünüzden gülümseme hiç eksilmeyecek. Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketinin müşterileri için sunulan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin içeriklerden faydalanmaya başlayın. Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketinin siz değerli müşterileri için hazırladığı ayrıcalıklardan bazılar sırası ile Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası siz Turkcell Platinum müşterilerimize hizmet için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Platinum Black Mega Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 35 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcelliler’le sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet sunulmaktadır. Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketine aylık müşteri olarak gelen kullanıcılarımız ise Platinum Black Star Paketi 17,5 GB internet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet haklarından kullanım sağlayabilmektedir. Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketinin kullanıcılarına sağladığı faydalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

lifebox’ta 50 GB saklama alanı, lifebox premium üyeliği ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Black Mega 35 GB Paketinizin özelliği gereği yurt dışında da kullanım sağlayabilmektedir. Yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Black Mega 35 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 35 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 5 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 50 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 35 GB 229,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 17,5 GB 229,90 TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PBMEGA yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

PBMEGA AYLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Kampanyanızı iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika veya internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife değişiklik talebiniz) fatura kesiminizde itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

 • Platinum+ Black Mega Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 35 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcellliler’le sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • Platinum+ Black Mega Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.

Aylık Abonelikler İçin

 • Platinum+ Black Mega Paketi 17,5 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.
 • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde, her fatura döneminizde 1 gün günlük ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sonrasında, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.