Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketi – 189,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

14.04.2019
127
Turkcell / Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketi – 189,90TL

Açıklama

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketinin içeriklerini müşterilerimize tanıtmaya devam ediyoruz. Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketine zengin içerikli Turkcell uygulamaları ile kullanmaya doyamayacaksınız. Turkcell uygulamalarını kullanırken, keyfinize keyif katarak yüzünüzden gülümseme hiç eksilmeyecek. Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketinin müşterileri için sunulan ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen başvurunuzu gerçekleştirin içeriklerden faydalanmaya başlayın. Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketinin siz değerli müşterileri için hazırladığı ayrıcalıklardan bazılar sırası ile Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası siz Turkcell Platinum müşterilerimize hizmet için bekliyor.

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketine yıllık abone olarak gelen müşterilerimiz, Platinum Black Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 30 GB internet kullanabilirsiniz. Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcelliler’le sınırsız konuşma, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır. Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketine aylık müşteri olarak gelen kullanıcılarımız ise Platinum Black Plus Paketi 15 GB internet, Yurt İçi Her Yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, Yurt İçi Her Yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet haklarından kullanım sağlayabilmektedir. Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketinin kullanıcılarına sağladığı faydalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.

TV+’a özel 30 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.

Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Liglerinin analizlerini detaylı inceleyebilirsiniz.

lifebox’ta 50 GB saklama alanı, lifebox premium üyeliği ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.

Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

Turkcell Faturalı Platinum Black Plus 30 GB Paketinizin özelliği gereği yurt dışında da kullanım sağlayabilmektedir. Yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS‘lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Platinum Black Plus 30 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 2000DK
Turkcell Yönüne Sınırsız Konuşma
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS / MMS
Yurt İçi Her Yöne 30 GB Cepte İnternet
BİP’e özel Ek 5 GB ile Görüntülü Konuşma
TV+’a özel 30 GB internet
Fizy’e özel 5 GB internet
Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Ligleri
Lifebox’a özel 5 GB İnternet ve 50 GB Anılarınızı Depolama Alanı
Dergilik
Salla Kazan

Ücretlendirme

Yıllık Aboneler İçin Aylık Ödeme 30 GB 189,90 TL
Aylık Abonelikler İçin 15 GB 189,90 TL

Aktivasyon ve detaylar

Paket Kayıt

PLATINUM BLACK PLUS yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

AYLIK PLATINUM BLACK PLUS yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Kalan Sorgulama

KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Paket İptali

Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL YILLIKPLATINUM yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

Kampanya Detaylarını Gör

Yıllık Abonelikler İçin

  • Platinum Black Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 30 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcell’iler ile sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Tüm bireysel faturalı ses hattı müşterileri yararlanabilir.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum Black Plus Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 40 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.

Aylık Abonelikler İçin

  • Platinum Black Plus Paketi 15 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB içerir.
  • Paketten tüm Turkcell Faturalı ses hattı kullanıcıları faydalanabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.